امام صادق (ع) حدیثی را بدین مضمون نقل می كند: "در آغاز فروردین، آدم آفریده شد و آن روز فرخنده ای است برای طلب حاجت ها و برآورده شدن آرزوها و دیدار پادشاهان و كسب دانش و زناشویی و مسافرت و داد و ستد. در آن روز خجسته بیماران بهبودی می یابند و نوزادان به آسانی زاده می شوند و روزی ها فراوان می گردد.       فرارسيدن بهار سال 1396 و عيد نوروز بر همگان مبارك باد.                        
   ۱۳۹۶ سه شنبه ۸ فروردين -اِثَّلاثا ٢٩ جمادي الثانيه ١٤٣٨ - Tuesday March 2017
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   اداره کل اخبار شهرستان ها
 
 
رئیس هیأت نجات‌غریق و غواصی شهرستان اردبیل گفت: برگزاری کارگاه‌ آموزشی غواصی و کارگاه‌های آموزشی برای ناجیان غریق با عنوان مسؤولیت حقوقی منجیان در اماکن آبی از جمله فعالیت‌های مهم صورت پذیرفته هیأت نجات غریق شهرستان اردبیل در روزهای اخیر است.
 
مدیر جهاد کشاورزی گرمی مغان گفت: استخرهای خاکی با لاینر ژئوممبران با توجه به کم هزینه بودن، بهترین طرح برای نگهداری و حفاظت از منابع آبی است.
 
دبیر شورای اقامه نماز جمعیت هلال احمر استان اردبیل از برپایی 8 خیمه نماز برای مسافران نوروزی در سطح استان اردبیل خبر داد.
 
رئیس هیأت والیبال استان اردبیل گفت: نقطه نظرات و ایرادات مربوط به لوگوی مسابقات، بلافاصله به کنفدراسیون والیبال آسیا اعلام شد، هرچند در تصویب و تأیید لوگوی مسابقات بیشتر به مسائل ملی توجه می‌شود و مسؤولان ورزش استان اردبیل هیچ نقشی در تصویب لوگو نداشتند.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اردبیل گفت: با توجه به فرصت کم باقی‌مانده تا آغاز مسابقات والیبال امیدهای آسیا، جلسات برگزار شده در کمیته‌ برگزاری مسابقات به صورت عملیاتی و اجرایی بحث شوند.
 
با حضور مسؤولان ورزشی شهرستان اردبیل، از مدال‌آوران و قهرمانان رشته ورزشی ووشو در شهرستان اردبیل تجلیل و قدردانی به عمل آمد.
 
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: تولید پایدار پایه و اساس اقتصاد مقاومتی است و با افزایش تولید می توان به اشتغال پایدار و همیشگی دست یافت.
 
وزیر کشور در حکمی جعفر فهیمی را به سمت معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل منصوب کرد.
 
سرپرست مرکز رشد گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی استان اردبیل گفت: محققان و پژوهشگران مرکز رشد گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی استان اردبیل عناوین برتر کنگره و همایش ملی را در اسفند ماه جاری کسب کردند.
 
سرمربی تیم فوتبال ساوالان یوردوم مشگین‌شهر گفت: آرزوی بسیاری از ورزشکاران حضور در تیم‌های سطح بالای استان بوده و کسانی که در سقوط تیم فوتبال شهرداری اردبیل نقش داشتند، ظلم بزرگی در قبال آرزوهای ورزشی جوانان استان انجام دادند.
 
با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی، آیین تودیع و معارفه مدیران عامل و اعضای هیات مدیره شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان امروز چهارشنبه برگزار شد.
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 2 3 4 [ 5 ] 6 7 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse