سالها دل طلب جام جم از ما ميكرد      آنچه خود داشت زبيگانه تمنا ميكرد                        
   ۱۳۹۵ دوشنبه ۴ بهمن -اِلأِثنين ٢٤ ربيع الثاني ١٤٣٨ - Monday january 2017
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   اداره کل اخبار شهرستان ها
 
 
مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: بزرگترین مشکل ما نبود مکان مناسب اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گرمی مغان است.
 
فرماندار اردبیل با بیان اینکه متأسفانه مشکلات عمده‌ای در کمبود امکانات و فضای مناسب برای آموزش و پرورش در مرکز استان داریم، گفت: پیشرفت در زمینه آموزش و پرورش باید مطابق با نیازهای روز باشد.
 
فرماندار شهرستان خلخال گفت: پیشرفت فیزیکی پروژه‌های نوسازی مدارس استان اردبیل بر اساس تخصیص اعتبارات مطلوب است.
 
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: به منظور تحقق اقتصاد مقاومتی 3 برش استانی به شرکت‌های صنعتی محول شده که می‌توان به بحث ایجاد کنسرسیوم‌‌های صادراتی برای خوشه‌های فرش، لبنیات و خوشه‌های پلاستیکی اشاره کرد.
 
معاون فرهنگی هنری حوزه هنری استان اردبیل گفت: آثار هنرمندان اردبیلی به مرحله نهایی و نمایشگاه نهمین جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی فجر راه یافت.
 
فرماندار اردبیل گفت: آیت‌الله هاشمی رفسنجانی همیشه به موضع خود در مجلس خبرگان رهبری در انتخاب رهبری حضرت آقا افتخار می‌کردند.
 
معاون فنی و عمرانی شهرداری اردبیل با تأکید بر نقش مهم نورپردازی در زیباسازی و جلوه‌گری شهر از تلاش مجموعه شهرداری برای استفاده هرچه بیشتر از ظرفیت نورپردازی در زیباسازی این شهر خبر داد.
 
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: شورا یکی از بهترین مسیرهایی است که می‌توان در آن سیاست مشارکت در آموزش و پرورش را محقق کرد.
 
مدیرکل بهزیستی استان اردبیل گفت: خانوارهای روستایی استان در قالب طرح تامین خدمات مالی توانمند می‌شوند.
 
معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل گفت: موفقیت و پیروزی جوانان باعث موفقیت کشور خواهد شد و از مهمترین دغدغه‌های کشور رفع نیازهای مربوط به حوزه جوانان است.
 
معاون فنی و عمرانی شهرداری اردبیل با تأکید بر نقش مهم نورپردازی در زیباسازی و جلوه‌گری شهر از تلاش مجموعه شهرداری برای استفاده هرچه بیشتر از ظرفیت نورپردازی در زیباسازی این شهر خبر داد.
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 2 3 4 [ 5 ] 6 7 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse