ماه مبارك رمضان به جهت نزول قرآن كريم در آن و ويژگى هاى منحصرى كه دارد در ميان ماه هاى سال قمرى برترين است; قرآن كريم مى فرمايد: «ماه رمضان ماهى است كه قرآن براى هدايت انسان ها در آن نازل شده است.»      تمام كتب بزرگ آسمانى مانند: قرآن كريم، تورات، انجيل، زبور، صحف در اين ماه نازل شده است. حضرت امام صادق(عليه السلام) مى فرمايد: «كل قرآن كريم در ماه رمضان به بيت المعمور نازل شد، سپس در مدت بيست سال بر پيامبر اكرم(صلى الله عليه وآله) و صحف ابراهيم در شب اول ماه رمضان و تورات در روز ششم ماه رمضان، انجيل در روز سيزدهم ماه رمضان و زبور در روز هيجدهم ماه رمضان نازل شد      در ماه رمضان خداوند متعال توفيق روزه دارى را به بندگانش داده است; «پس هر كه ماه [رمضان] را درك كرد، بايد روزه بگيرد                  
   ۱۳۹۶ جمعه ۲ تير -اِجُّمعَة ٢٨ رمضان ١٤٣٨ - Friday June 2017
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   اداره کل
 
 
ديرينه‌شناسان بزرگ‌ترين استخوان دايناسور را در اسپانيا كشف كردند.
 
برزیلی ها برای گاوها گوشواره های الکترونیکی تولید کردند تا با استفاده از آن علاوه بر کنترل سلامت دامها و اطمینان از بیمار نشدن آنها با ردیابی مسیر حرکت آنها از تخریب جنگلهای انبوه آمازون به واسطه چرای این جانداران جلوگیری کنند.
 
جنگ هر اندازه که بیهوده و از روی جاه طلبی باشد با کسی شوخی ندارد و قربانیان خود را می گیرد.
 
صندوق صدقات دیجیتالی با قابلیت استفاده از دبیت کارت برای اولین بار در کشور راه اندازی شد که هموطنان برای استفاده از این صندوقها باید به شعب بانک انصار مراجعه و کارتهای اعتباری احسان و انفاق که قابل شارژ شدن هستند را تهیه کنند
 
مسجد جامع توکیو که کار ساخت آن پس از تخریب اولیه در سال ۲۰۰۰ به پایان رسید و یکی از مراکز شناخت اسلام برای غیرمسلمانان ژاپنی به شمار می رود با معماری چشم نواز دوره عثمانی ظرفیت ۲ هزار نمازگزار را دارد.
 
گزارش ها نشان می دهد كه به طور ناگهانی و غیر معمول سرعت ذوب شدن یخ های اقیانوس قطب شمال افزایش پیدا كرده است، اما خوشبختانه هنوز ركورد كوچك شدن یخ ها در سال ۲۰۰۷ شكسته نشده است.
 
پس از بازنشستگی من به او نقاشی یاد دادم و هم اكنون در سبك «پست اكسپرسیونیسم» متعلق به «پال سزان» فرانسوی است، نقاشی هایی زیبا و دوست داشتنی می كشد.
 
كرامتی هم مانند بقیه از اسفبار بودن وضعیت سینما می گوید و عرضه فیلم در سوپرماركت ها را نشانه ی حركت رو به عقب سینما می داند. كرامتی از حسرت به گذشته سخن می گوید و نگران روزی است كه فاجعه ای برای آینده سینما در راه باشد.
 
به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي اردبيل،اين نشست بمنظور ساماندهي و توسعه فعاليتهاي فرهنگي و ديني با محوريت مساجد و گسترش فضاها و اماكن ديني و مذهبي، حمايت از ايجاد مراكز اقامتي و فرهنگي در مناطق گردشگري و زيارتي استان اردبيل
 
مديركل امور مبلغين و مساجد سازمان تبليغات اسلامي به همراه كارشناسان اين حوزه در سفر يكروزه به استان اردبيل با كارشناسان حوزه فرهنگي ديدار و گفتگو كردند.
 
معاون امور فرهنگي و تبليغ سازمان تبليغات اسلامي به‌منظور تعامل هر چه بهتر و بيشتر صف و ستاد و بررسي روند اجرايي طرح‌ها به استان اردبيل سفر خواهد كرد.
 
   
اخبار اداره کل
اخبار شهرستان ها
اطلاعیه ها و بیانیه ها
اخبار عمومی
اخبار نماز جمعه استان
اهداف سازمان
چارت سازمانی
معرفی اداره کل تبلیغات اسلامی
تکریم ارباب رجوع
تبیان
دفاتر تابعه
معاونت فرهنگی
معاونت اداری و مالی
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse