برنده ي مسابقه ي شماره 233 سايت تبيان استان اردبيل:      جناب آقاي محمد حسين سيلابي       از شهرستان كرج                  
   ۱۳۹۷ دوشنبه ۳ ارديبهشت -اِلأِثنين ٧ شعبان ١٤٣٩ - Monday April 2018
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   آرشیو کل
 
 
مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اردبیل گفت: با هدف ارتقای مسائل فرهنگی و کاهش معضلات شهری، با مشارکت سازمان‌های مردم‌نهاد تئاتر خیابانی در اردبیل برگزار می‌شود.
 
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان اردبیل گفت: در سطح استان اردبیل 140 پروژه عمرانی آب و فاضلاب روستایی در حال اجراست.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل با اشاره به اینکه محتوابخشی برنامه‌های دینی از اصول بسیار مهم فرهنگی و آموزشی است، گفت: برگزاری برنامه‌های مذهبی به صورت مردم محور از تأثیرپذیری دوچندانی برخوردار خواهد شد.
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل به ضرورت مقابله با هرگونه ریخت‌وپاش‌ غیرمتعارف تأکید کرد و گفت: اسراف در فرهنگی دینی و اخلاقی جایگاهی نداشته و با انجام فرهنگسازی مناسب نیازمند مقابله با این قبیل از رفتارها هستیم.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: با نزدیک شدن به اعیاد شعبانیه نیازمند برگزاری برنامه‌ها و جشن‌های مرتبط با رویکرد فرهنگی و آموزشی هستیم.
 
معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور زراعت گفت: در سال‌جاری افزون بر10 میلیون و 400 هزار تن گندم مازاد بر نیاز از زاعین گندمکار کشور خریداری می‌شود و برآورد تولید گندم امسال 13 میلیون و 500 هزار تن است .
 
معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور زراعت گفت: با ترویج و کشت دانه‌های روغنی چون گلرنگ و کلزا علاوه بر تنوع در تناوب کشت دیم، به دنبال افزایش تولید این محصول ارزشمند خواهیم بود.
 
مدیر شبکه بهداشت و درمان گرمی از معدوم سازی یک هزار و 891 کیلوگرم مواد غذایی فاسد در طول اجرای طرح نوروزی شهرستان گرمی خبر داد.
 
گروه فعالیت‌های قرآنی- کتاب قرآن همانند هر کتاب دیگر مجموعه‌ای از لغات است که فهم الفاظ آن، کار بسیار مشکلی نیست بلکه فهم دقیق کلمات و معنای به کاررفته در آن،‌ مورد نظر خداوند بوده است.
 
مدیر کل دامپزشکی استان اردبیل از کشف و ضبط بیش از 10 تن فرآورده‌ خام دامی آلوده، غیربهداشتی و تاریخ منقضی و امحا آن در اردبیل خبر داد.
 
استاندار اردبیل گفت: برنامه‌ریزی شده تا در طی دو سال آینده سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل 25 هزار هکتار از اراضی کشاورزی را به سیستم‌های نوین آبیاری بارانی مجهز کند.
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 2 3 [ 4 ] 5 6 7 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse