شهادت مظلومانه ي بانوي دو عالم بي بي فاطمة الزهرا(س) بر عموم شيعيان جهان تسليت باد.      ای یاس مصطفوی، قرآن مرتضوی شمس نور نَبَوی، ماه عَلَوی      ز غم شکستی ام، تمام هستی ام، فدای قامت خمیده ات ای شهیده ی ولا بهار هل اتی، شده به حفظ دین حق جان تو پس از نبی فدا       ای کوثر آل عبا اُمّ الشّهدا فتنه زد بر تو شرر، دادی شش ماهه پسر            
   ۱۳۹۵ جمعه ۶ اسفند -اِجُّمعَة ٢٧ جمادي الاولي ١٤٣٨ - Friday February 2017
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   آرشیو کل
 
 
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: بحث سیاست خارجی یک بحث جناحی و حزبی نیست بلکه یک بحث حاکمیتی است.
 
برای به دست آوردن زیبایی به جای مصرف انواع داروهای مکمل و آمپول های تقویتی از عناصر موجود در طبیعت استفاده کنید و با صرف اندکی وقت و حوصله بدن خود را در مقابل بیماری ها بیمه کنید.
 
آنمی یا کم خونی اختلالی است که در نتیجه کاهش میزان هموگلوبین خون(بر اثر کمبود آهن یا مشکلات مربوط به جذب این ماده معدنی) بروز می‌کند. کم خونی یک اختلال تغذیه ای بسیار رایج در جهان است.
 
وقتی صحبت از دویدن و ریکاوری می شود، چسبان بودن چه تأثیراتی دارد؟ در سال ۲۰۱۴، به یک هتل کوچک در ایتالیا رفتم تا با افراد دیگری از تیم دو کوهستانی آمریکا ملاقات کنم.
 
محمد بن حسن جهرودی طوسی مشهور به خواجه نصیر الدین طوسی در تاریخ ۱۵ جمادی الاول سال ۵۹۸ هجری قمری در طوس ولادت یافته است. او به تحصیل دانش علاقه
 
خيلي‌ از ما نمي‌توانيم بفهميم كه وقتي كارمان را از دست مي‌دهيم يا فرزندمان دچار مشكل قلبي مي‌شود، چطور مي‌توانيم رويكردي مثبت به زندگي داشته باشيم. مطمئنا اين نياز به تلاش بسيار زيادي دارد. در زير به ۱۲ روش مطمئن براي ارتقاي وضعيت ذهني شما و ايجاد رويكرد مثبت در خود اشاره مي‌كنيم.
 
مغز داوینچی طوری تفکیک شده عمل می‌کرد که با یکی از دستان خود طراحی می‌کرد و با دست دیگر به طور برعکس متونی می‌نوشت که برای خواندن آنها باید از آیینه استفاده می‌شد.
 
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: با توجه به کولاک شدید 40 راه روستایی استان اردبیل مسدود است.
 
قائم مقام وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: استان‌های مرزی در کشور به عنوان خط مقدم روابط با کشورهای همسایه هستند و اولویت ما برای گسترش روابط با کشورهای مجاور توسعه استان‌های مرزی است.
 
فرماندار شهرستان خلخال گفت: ادارات احساس پیمانکار بودن را از خود دور کنند.
 
حس خلق از راه‌های جلب محبت دیگران است. خوش رفتاری، اکسیری است که دل‌ها را به هم پیوند می‌زند و کارهای به ظاهر ناشدنی را ممکن می‌سازد.
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 2 3 [ 4 ] 5 6 7 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse