از امام صادق(علیه السلام) روایت است كه حضرت رسول اکرم( صلى الله علیه و آله) فرمود كه: ماه رجب ماه استغفار امت من است پس در این ماه بسیار طلب آمرزش كنید كه خدا آمرزنده و مهربان است و رجب را "أصب" مى‏گویند زیرا كه رحمت خدا در این ماه بر امت من بسیار ریخته مى‏شود پس بسیار بگوئید: أَسْتَغْفِرُ اللهَ وَ أَسْأَلُهُ التَّوْبَةَ».                              
   ۱۳۹۶ يکشنبه ۱۰ ارديبهشت -اِلأَحَّد ٣ شعبان ١٤٣٨ - Sunday April 2017
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   آرشیو کل
 
 
آنتی‌اکسیدان‌های موجود در میوه‌ها و سبزی‌ها خطر ابتلا به بسیاری از بیماری‌ها از جمله بیماری‌های قلبی و عروقی و سرطان‌ها را کاهش می‌دهند و نقش مهمی‌در محافظت از بدن...
 
تغذيه عامل بسيار مهمي است كه در تمام ابعاد سلامت نقش دارد. بينايي نيز مانند ساير بخش‌ها به ميزان قابل‌توجهي از تغذيه تاثير مي‌گيرد. شبكيه چشم از سلول‌هايي ويژه به شكل مخروطي و استوانه‌اي تشكيل شده است.
 
ام‌اس بیماری خود ایمنی است که بر اثر آن سیستم ایمنی بدن به اشتباه سیستم عصب مرکزی را مورد حمله قرار می‌دهد. رشته‌های عصبی در بدن به طور معمول با
 
مهلت انتخاب رشته آزمون دکتری سال ۹۶ از امروز شنبه نهم اردیبهشت‌ آغاز می‌شود و داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش برای انتخاب رشته اقدام کنند.
 
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: با گذر هوای سرد از امروز، دمای هوای استان اردبیل به تدریج افزایش پیدا کرده و این افزایش دما در روز جمعه محسوس‌تر خواهد بود.
 
هوای گرم می‌تواند موجب افزایش غیرمعمول دمای بدن شود اما در بسیاری از موارد تب، واکنش سیستم ایمنی بدن است.
 
اگر جهان خود، شيوه تفكر، احساسات واعمال تان را تغيير دهيد بافكر واحساسات تازه‌اي به دنياي اطراف مي‌نگريد ودست به كارهايي مي‌زنيد كه قبلا فكرش را نمي‌كرديد. هشت اصل براي تغيير زندگي وجود دارد.
 
هدف را با آرزوهايتان اشتباه نگيريد. برخي انسان‌ها، آرزوها و رويا‌هاي خود را با هدف اشتباه مي‌گيرند و بدين علت در برخورد با مشكلات و حوادث ناگوار، معمولا روحيه خود را از دست مي‌دهند و همواره از ناراحتي‌هاي پيش آمده گلايه كرده و ناله سر مي‌دهند.
 
شاید كسی به شما نگوید اما در هرپست و مقام و رتبه اجتماعی كه باشید اگر بددهن باشید درنظر دیگران به شدت ارزش و منزلت خود را از دست می دهید؛ در
 
تربیت در زندگی انسان‌ها یک اصل ارزشی و مهم است ولی برای اینکه به آن تربیتی که شایسته است برسیم باید با اصول تربیتی آشنا باشیم. از جمله اصول تربیتی عمل به گفته‌های ارزشمند بزرگان و ارزیابی مراتب ادراکی کودکان و نوجوانان است.
 
افراد مختلف عقايد و برداشت‌هاي متفاوتي از خشم دارند و آستانه خشم افراد با يكديگر متفاوت است، ولي مي‌توان از راه حل‌هايی براي مقابله با موقعيت‌هايي كه باعث خشم مي‌شود استفاده كرد.
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 2 3 [ 4 ] 5 6 7 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse