،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود            
   ۱۳۹۹ چهارشنبه ۷ خرداد -اِلأَربِعا ٤ شوال ١٤٤١ - Wednesday May 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   سخنرانی و مصاحبه ها سخنرانيها
 
 
فرهنگ عاشورايی تنها مختص ايام محرم نيست و فلسفه قيام عاشورا، روشن‌شدن مؤلفه‌های نهضت و فرهنگ حسينی بايد در طول سال تبيين و عملياتی شود.
 
استاد حوزه علميه با بيان اينكه عزاداری برای اهل‌بيت(ع) دارای دو بُعد معرفتی و عبادتی است گفت: فلسفه عزاداری برای اباعبدالله(ع) عبارت از اين است كه شيعيان با اهداف قيام امام، مراتب و مقامات ايشان و نيز مظالمی كه در حق اهل‌بيت(ع) آمده است، آشنا شوند.
 
استاد حوزه علميه مياندوآب، بر ترويج و تبيين مؤلفه‌ها و شاخصه‌های عزاداری‌های سنتی توسط علما و روحانيون تأكيد كرد.
 
مدرس حوزه علميه قم گفت: انسان با ايجاد ارتباط با امام زمان خود به نقطه محبت و انس با اهل بيت(ع) می‌رسد و همين امر مقدمه ايجاد معرفت باطنی امام‌‍شناسی در شخص خواهد بود.
 
رئيس قوه قضاييه با حمايت از مصوبه مجلس شوراي اسلامي در کاهش روابط با انگليس گفت اين تصميم بسيار بجا بود. تصميمي که در واقع خواست ملت هم هست و هر کشوري هم که بخواهد با کشور عزيز و مقتدر ما برخورد موهنانه داشته باشد حتما پاسخش همين پاسخ محکم است.
 
رئيس جمهور با اشاره به برخي ادعاها درباره تحريم بانک مرکزي، به آمريکايي‌ها و غربي‌ها هشدار داد که کوچکترين دست‌اندازي به ذخاير ارزي ملت‌ها به منزله دزدي بزرگ محسوب مي‌شود و ايران با انجام دهنده اين کار، مانند يک دزد برخورد خواهد کرد.
 
رييس جمهوري اسلامي ايران گفت ملت ايران در تمام مناسبات سياسي، فرهنگي و اقتصادي خود با ساير ملت هاي جهان به دنبال يك نظم جديد است.
 
معاون اول رييس جمهور گفت زنده نگه داشتن ميراث دفاع مقدس و ايجاد ادبيات مناسب براي انتقال دستاوردهاي آن به نسل هاي آتي انقلاب، امري است که تنها با روحيه معنوي و الهي امکان پذير است.
 
رئيس جمهور شهادت جمعي از سپاهيان در حادثه انفجار انبار مهمات را تسليت گفت و وزير دفاع و پشتيباني را به توجه جدي به رعايت کامل استانداردهاي ايمني در مجموعه نيروهاي مسلح براي حفاظت از جان سرمايه هاي ملت توصيه کرد.
 
رييس جمهور در جمع مردم شهرستان دنا، آن ها را مردمي پر تلاش، مومنيني با قلب هاي روشن و ارادتمند اهل بيت خواند و گفت مردم اين شهرستان با اقليم زيبايي كه دارند صاحب تمدني چند هزاره ساله هستند.
 
عيد قربان به عنوان يكي از بزرگ ترين اعياد به معناي بريدن كامل انسان از خود و پيوستن به امام هستي و خداي متعال است.
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 2 3 [ 4 ] 5 6 7 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
مدیر کل
ریاست سازمان
حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله)
حضرت امام خمینی (ره)
مصاحبه عمومي
سخنرانيها
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse