ماه مبارك رمضان به جهت نزول قرآن كريم در آن و ويژگى هاى منحصرى كه دارد در ميان ماه هاى سال قمرى برترين است; قرآن كريم مى فرمايد: «ماه رمضان ماهى است كه قرآن براى هدايت انسان ها در آن نازل شده است.»      تمام كتب بزرگ آسمانى مانند: قرآن كريم، تورات، انجيل، زبور، صحف در اين ماه نازل شده است. حضرت امام صادق(عليه السلام) مى فرمايد: «كل قرآن كريم در ماه رمضان به بيت المعمور نازل شد، سپس در مدت بيست سال بر پيامبر اكرم(صلى الله عليه وآله) و صحف ابراهيم در شب اول ماه رمضان و تورات در روز ششم ماه رمضان، انجيل در روز سيزدهم ماه رمضان و زبور در روز هيجدهم ماه رمضان نازل شد      در ماه رمضان خداوند متعال توفيق روزه دارى را به بندگانش داده است; «پس هر كه ماه [رمضان] را درك كرد، بايد روزه بگيرد                  
   ۱۳۹۶ جمعه ۲ تير -اِجُّمعَة ٢٨ رمضان ١٤٣٨ - Friday June 2017
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   اداره کل
 
 
فرماندار شهرستان نیرگفت:‏ مشکلات حق‌آبه کشاورزان چشمه گورگور در شهرستان نیر حل می‌شود.
 
امام جمعه کوثر با تأکید بر توجه بیشتر مسؤولین ارشد شهرستانی و رؤسای ادارات در جلوگیری از مهاجرت بی‌رویه، گفت: نباید ناکارآمدی دولتمردان به حساب نظام جمهوری اسلامی گذاشته شود.
 
برای برگزاری اردوی آماده‌سازی 13 روزه، تیم لیگ برتری سایپا دیروز وارد اردبیل شدند.
 
معاون فرماندار شهرستان بیله‌سوار گفت: راه‌اندازی بازارچه مشترک مرزی در شهرستان بیله سوار زمینه رونق شهرک‌های ‏صنعتی این شهرستان را فراهم خواهد کرد.
 
مفسر علوم قرآنی و کارشناس علوم دینی گفت:‏ تكبر، فخر فروشی و خودپسندى از جمله عوامل مهم به هم ریختگی روابط صميمانه اجتماعى است.
 
معاون فرماندار شهرستان پارس‌اباد گفت: برنامه‌های مرتبط با امور جوانان تنها در مراکز شهرستان برگزار نشده و به ‏روستاها و بخش‌های تابعه نیز توجه ویژه شود.
 
امام جمعه اردبیل گفت: مصوبه سنای آمریکا مبنی بر وضع تحریم‌های جدید، نقض صریح برجام بوده و آن را بی‌اثر و بی‌فایده می‌کند.
 
امام جمعه پارس‌آباد با اشاره به عملیات تروریستی اخیر در کشور، عامل اصلی این عملیات را آل سعود دانست.
 
امام جمعه گرمی مغان گفت: در طول سال شبی با ارزش‌تر از شب قدر وجود ندارد و مومنان باید از تمام ظرفیت‌های معنوی ‏این شب برای نزدیکی با خدای متعال استفاده کنند.
 
معاون فرمانداری بیله‌سوار در نشست با مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: تامین زیرساخت‌های لازم موجب توسعه و اشتغال‌زایی پایدار در شهرک صنعتی این شهرستان می‌شود.
 
مراسم جزءخوانی قرآن کریم ویژه خواهران در جمعیت هلال احمر پارس‌آباد برگزار می‌شود.
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 2 3 [ 4 ] 5 6 7 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
اخبار اداره کل
اخبار شهرستان ها
اطلاعیه ها و بیانیه ها
اخبار عمومی
اخبار نماز جمعه استان
اهداف سازمان
چارت سازمانی
معرفی اداره کل تبلیغات اسلامی
تکریم ارباب رجوع
تبیان
دفاتر تابعه
معاونت فرهنگی
معاونت اداری و مالی
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse