برنده ي مسابقه ي شماره 233 سايت تبيان استان اردبيل:      جناب آقاي محمد حسين سيلابي       از شهرستان كرج                  
   ۱۳۹۷ يکشنبه ۲ ارديبهشت -اِلأَحَّد ٦ شعبان ١٤٣٩ - Sunday April 2018
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   اداره کل اخبار شهرستان ها
 
 
رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل از اخذ اعتبارات مناسب برای توسعه شهرهای گرمی، انگوت و زهرا خبر داد.
 
سرپرست دفتر سازمان خواروبار جهانی فائو در ایران گفت: پروژه اراضی پایاب سد خدا آفرین افتخار بزرگی برای سازمان جهادکشاورزی ایران است که اینگونه توانمند در عرصه مدیریت بهینه مصرف آب کشاورزی پیش‌قدم بوده و موفق عمل کرده است.
 
فرماندار خلخال گفت: در هفته مشاغل اولیای دانش‌آموزان نیز از مشاغل مختلف بازدید خواهند کرد و از این ظرفیت می‌توان برای معرفی هر چه بهتر شغل‌های مورد نیاز جامعه استفاده کرد
 
معاون فرماندار خلخال گفت: اجرای برنامه‌های پاک‌سازی شهر و روستا از زباله در روز زمین پاک در اولویت دهیاری‌ها و دستگاه‌های دولتی خلخال قرار می‌گیرد.
 
معاون فرماندار خلخال گفت: اجرای برنامه‌های پاک‌سازی شهر و روستا از زباله در روز زمین پاک در اولویت دهیاری‌ها و دستگاه‌های دولتی خلخال قرار می‌گیرد.
 
رئیس سازمان بسیج رسانه استان اردبیل گفت: ما اکنون با انحصارات رسانه‌ای جهانی توسط قدرت‌های سلطه‌گر مواجه هستیم که به شدت امنیت ملی و فرهنگی و اقتصادی و سیاسی ما را در معرض تهدید قرار داده است.
 
اولین دوره مسابقات چهارجانبه فوتبال پیشکسوتان شهرستان اردبیل و آیین تجلیل از پیشکسوت ارزنده جامعه فوتبال استان، ناصر عروجی برگزار شد.
 
نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: اوایل اردیبهشت ماه رئیس سازمان تأمین اجتماعی کشور به اردبیل سفر می‌کند.
 
استاندار اردبیل در پیامی فرارسیدن روز جمهوری اسلامی ایران را به عموم ملت مسلمان و هميشه در صحنه ايران اسلامی، به ویژه مردم متدین، قهرمان پرور و ولایت مدار استان اردبیل تبریک گفته و این روز را از روزهای تاریخ‌ساز انقلاب عنوان کرد.
 
رئیس کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: ايجاد شهر هوشمند و الكترونيكی و به کارگیری شیوه‌های خلاقانه در بهبود ترافیک اردبیل راهگشا خواهد بود.
 
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: طی امروز با آسمانی صاف تا نیمه‌ابری و افزایش نسبی دمای استان اردبیل مواجه خواهیم شد.
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 2 3 [ 4 ] 5 6 7 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse