ماه مبارك رمضان به جهت نزول قرآن كريم در آن و ويژگى هاى منحصرى كه دارد در ميان ماه هاى سال قمرى برترين است; قرآن كريم مى فرمايد: «ماه رمضان ماهى است كه قرآن براى هدايت انسان ها در آن نازل شده است.»      تمام كتب بزرگ آسمانى مانند: قرآن كريم، تورات، انجيل، زبور، صحف در اين ماه نازل شده است. حضرت امام صادق(عليه السلام) مى فرمايد: «كل قرآن كريم در ماه رمضان به بيت المعمور نازل شد، سپس در مدت بيست سال بر پيامبر اكرم(صلى الله عليه وآله) و صحف ابراهيم در شب اول ماه رمضان و تورات در روز ششم ماه رمضان، انجيل در روز سيزدهم ماه رمضان و زبور در روز هيجدهم ماه رمضان نازل شد      در ماه رمضان خداوند متعال توفيق روزه دارى را به بندگانش داده است; «پس هر كه ماه [رمضان] را درك كرد، بايد روزه بگيرد                  
   ۱۳۹۶ جمعه ۲ تير -اِجُّمعَة ٢٨ رمضان ١٤٣٨ - Friday June 2017
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   اداره کل اخبار شهرستان ها
 
 
به مناسبت ميلاد با سعادت اسوه حجاب و عفاف،سکاندار طوفان کربلا حضرت زينب کبري(س) همايشي با عنوان حضرت زينب(س) الگوي زن مسلمان در شهرستان پارس آباد برگزار شد.
 
همزمان با هفته سلامت مركز جراحي محدود و سرپايي «آراد» اردبيل با حضور جمعي از مسئولان و نمايندگان اردبيل در مجلس راه‌اندازي شد.
 
مديركل آموزش و پرورش استان اردبيل استان از احداث هنرستان‌هاي شبانه‌روزي فني و حرفه‌اي در استان اردبيل در سال جاري خبر داد.
 
با حضور مدير کل تبليغات اسلامي استان اردبيل ،امام جمعه ،فرماندار و جمعي از مسئولين مراسم توديع ومعارفه رئيس اداره تبليغات اسلامي بيله سوار برگزار شد .
 
دبير اجرايي گفتمان هاي ديني از برگزاري 150 گفتمان ديني در دو ماه اول امسال در اردبيل خبر داد .
 
همزمان با‌ هفته سلامت بيمارستان تخصصي و فوق‌تخصصي قائم اردبيل افتتاح شد.
 
فرماندار اردبيل گفت: شاخص سلامت در استان اردبيل از متوسط كشوري بالاتر است.
 
مدير شيلات استان اردبيل گفت: براي نخستين بار در كشور، پارسال توليد و تكثير ماهيان قرل آلاي فرانسوي در مشگين شهر با موفقيت اجرا شد.
 
استاندار اردبيل تاكيد كرد: تحقق جهاد اقتصادي در كشور الزامات خاص خود را مي طلبد و بايد در اين زمينه به آنها توجه كرده و بر اساس آن عمل نمود...
 
استاندار اردبيل گفت : انجام حدمات صادقانه به مردم و بازگو كردن خدمات نظام اسلامي به مردم بهترين راه ايجاد شور در نهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي مي باشد...
 
معاون گردشگري اداره كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان اردبيل از افزايش 30 درصدي ميزان مسافرت هاي نوروزي به اين استان در تعطيلات نوروز امسال نسبت به مدت مشابه پارسال خبر داد.
 
   
اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse