امام صادق (ع) حدیثی را بدین مضمون نقل می كند: "در آغاز فروردین، آدم آفریده شد و آن روز فرخنده ای است برای طلب حاجت ها و برآورده شدن آرزوها و دیدار پادشاهان و كسب دانش و زناشویی و مسافرت و داد و ستد. در آن روز خجسته بیماران بهبودی می یابند و نوزادان به آسانی زاده می شوند و روزی ها فراوان می گردد.       فرارسيدن بهار سال 1396 و عيد نوروز بر همگان مبارك باد.                        
   ۱۳۹۶ سه شنبه ۸ فروردين -اِثَّلاثا ٢٩ جمادي الثانيه ١٤٣٨ - Tuesday March 2017
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   اداره کل اخبار شهرستان ها
 
 
حجت الاسلام لطف الله عبداللهي در اين مراسم گفت: رزمندگان ما در جنگ تحميلي نشان دادند در راه مبارزه با دشمنان اسلام و دين از جان و مال خود مي گذرند و هرگز اجازه تعدي و جسارت به دشمنان را نمي دهند.
 
سيدحسين صابري در ديدار با مديرعامل شركت مادر تخصصي فرودگاه‌هاي كشور اظهار داشت: وزارت راه و ترابري موظف است نيمي از هزينه دستگاه موصوف را تأمين نمايد و ما در كنار تأمين نيم ديگر اعتبار آن انتظار داريم شركت مادر تخصصي فرودگاه‌هاي كشور به طور ويژه به اين مهم اهتمام كند.
 
پيرغلامان حسيني ساليان سال است با دلهاي پاك و با سروده ها و نغمه هاي پرعطوفت و سوزناك خود دل و جان مردم ما را طراوت بخشيده و مالامال از عشق به اهل بيت عصمت وطهارت(ع) نموده اند .
 
اداره بازرگاني خلخال جلسه تعامل و همكاري با اصناف را در مورد هدفمند كردن يارانه‌ها با حضور رؤساي اتحاديه‌هاي صنفي و بازاريان خلخال در محل اداره بازرگاني اين شهرستان برگزار كرد.
 
: امامت داراي شئوني همچون رهبري سياسي و زعامت اجتماعي و مرجعيت ديني و تبيين و تفسير وحي و ولايت باطني و معنوي است كه از اين جهت امام، حجت خدا در زمان ، انسان كامل حامل معنويت كلي انسانيت است و چون امامت، داراي شئون والايي است، شيعه آن را همانند نبوت از اصول دين (مذهب) مي داند.
 
حسن باقري از روحانيون مستقر و ساختمان خانه عالم و کتابخانه شبستاني مساجد بخش تازه کند و روستاي اجيرلو بازديد به عمل آورد و از نزديک در جريان مشکلات روحانيون و خانه عالم قرار گرفت.
 
به همت خانه قرآن بشارت تحت نظارت اداره تبليغات اسلامي شهرستان پارس آباد، يک دوره آموزش عمومي ترجمه و تفسير سوره مبارکه شوري با عنوان طرح بينات در مسجد امام حسين(ع) روستاي اسلام آباد قديم پارس آباد برگزار شد.
 
در مراسم افتتاح و اجراي اين طرح در خلخال كه با حضور فرماندار و جمعي از مسئولان اجرايي شهرستان خلخال در سالن شناي فجر اين شهرستان برگزار شد، مدير آموزش و پرورش خلخال اظهار داشت: در قالب اين طرح بيش از يك‌هزار دانش‌آموز در سه دوره متفاوت فنون شنا را ياد مي‌گيرند.
 
فرماندار خلخال همچنين از توجه ويژه به حوزه فرهنگ خبر داد و تصريح كرد: در سال‌هاي اخير اهتمام جدي از سوي دولت به حوزه فرهنگ انجام شده كه در سفر سوم رئيس جمهور و هيئت دولت به استان نيز زمينه و بستر نگاه ويژه به اين حوزه فراهم شد.
 
دکتر احمد طهماسبي از اساتيد حوزه و دانشگاه در اين همايش گفت: از مهم ترين راه هاي مبارزه با فحشاء، ازدواج آسان، بي ريا و بي تکلف است و مسئله فقر و نداشتن امکانات مالي نمي تواند دليل بر عدم تشکيل خانواده باشد.
 
اين كاهش در حالي است كه در نيمه نخست سال گذشته با كاهش هفت درصدي مواجه بوديم كه اين كاهش علاوه بر بنزين در نفت سفيد نيز تحقق يافته است.
 
   
اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse