امام صادق (ع) حدیثی را بدین مضمون نقل می كند: "در آغاز فروردین، آدم آفریده شد و آن روز فرخنده ای است برای طلب حاجت ها و برآورده شدن آرزوها و دیدار پادشاهان و كسب دانش و زناشویی و مسافرت و داد و ستد. در آن روز خجسته بیماران بهبودی می یابند و نوزادان به آسانی زاده می شوند و روزی ها فراوان می گردد.       فرارسيدن بهار سال 1396 و عيد نوروز بر همگان مبارك باد.                        
   ۱۳۹۶ سه شنبه ۸ فروردين -اِثَّلاثا ٢٩ جمادي الثانيه ١٤٣٨ - Tuesday March 2017
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   آرشیو کل
 
 
فعالیت‌های قرآنی: مسئول کارگروه قرآنی استان با بیان اینکه در سال ۹۵جلسات شورای توسعه فرهنگ قرآنی به صورت منظم و با برنامه برگزار شد، گفت: تدوین سند چشم‌انداز قرآنی و آمایش فعالیت‌های قرآنی استان از جمله مهمترین اقداماتی بود که در سال ۹۵ کلید خورد.
 
گروه فعالیت‌های قرآنی: مدیر مؤسسه قرآنی زلال وحی مرند، با بیان اینکه در حال حاضر ۳۰۰ قرآن‌آموز در این مؤسسه مشغول آموزش هستند، گفت: این قرآن‌آموزان در رده‌های سنی نونهال، نوجوان، جوان و بزرگسال مشغول آموزش هستند.
 
گروه فعالیت‌های قرآنی: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه آذرشهر گفت: تاکنون ۵۰ نفر در چهلمین دوره مسابقات قرآن کریم در این شهرستان ثبت‌نام کرده‌اند.
 
گروه اجتماعی: عید نوروز بهترین فرصتی است تا بتوانیم با ارائه یک الگوی صحیح و فرهنگ‌سازی درست و اصولی، یک شیوه صحیح سبک زندگی سالم را به نسل‌های بعدی آموزش و انتقال دهیم .
 
فرماندار شهرستان نمین گفت: با اختصاص 81 میلیارد تومان اعتبار، شهرستان نمین در سال گذشته بیش از 45 درصد بودجه طرح‌های اقتصادی را به خود اختصاص داده و دارای رتبه اول در بین سایر شهرستان‌های استان می‌باشد.
 
گروه اجتماعی: ابن فهد حلی از فقهای بزرگ شيعه می‌فرمايد: «يوم النيروز يوم جليل القدر». روز نوروز يك روز با عظمتی است.
 
از كنارمان رد مي‌شود، عصا به دست. چين وچروك‌هاي صورتش حكايت از سپري كردن گرم و سرد زندگي دارد. روزگاري مثل ما جوان و پر انرژي بود. حال كه وارد دهه هفتاد زندگي
 
گروه فعالیت‌های قرآنی: مدیرعامل مؤسسه قرآنی محبان اهل بیت(ع) میانه با اشاره به شناخته نشدن جایگاه قرآن در زندگی روزمره یادآور شد: وقتی جایگاه قرآن در زندگی روزمره ما شناخته نشده و
 
امام جمعه اردبیل گفت: دولت اگرقصد معماری اقتصادی ایران در شرایط فعلی دارد راهی جز عمل به دستورات مقام معظم رهبری در اقتصاد مقاومتی ندارد.
 
امام جمعه شهرستان سرعین گفت: باید به اشتغال جوانان اهمیت دهیم چرا که جوانان متعهد و شاخص آینده‌سازان کشور هستند.
 
امام جمعه شهرستان نیر گفت: برای افزایش تولید اگر تلاش شود عبادت صورت گرفته و برای اینکه تولیدات کشورمان رونق پید اکند همه باید همکاری کنند.
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 2 [ 3 ] 4 5 6 7 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse