برنده ي مسابقه ي شماره 233 سايت تبيان استان اردبيل:      جناب آقاي محمد حسين سيلابي       از شهرستان كرج                  
   ۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۷ مهر -اِلخَميس ٢٨ محرم ١٤٣٩ - Thursday October 2017
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   آرشیو کل
 
 
رئیس جهاد دانشگاهی استان اردبیل گفت: منابع ژنتیکی ارزشمند و مقاوم به تنش‌های زیستی و سرمازدگی در استان اردبیل حفاظت می‌شود.
 
مدیر روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان اردبیل گفت: ثبت‌نام دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی از 29 مهرماه شروع شده و تا 30 آبان ماه ادامه خواهد داشت.
 
فرماندار اردبیل گفت: با افتتاح و بهره‌برداری از اورژانس جامع اردبیل تمام موارد اورژانسی و درمانی بیماران در این محل قابل انجام خواهد بود و این مرکز جوابگوی اکثر نیازهای اورژانسی در سطح استان خواهد بود.
 
معاون صنایع دستی استان اردبیل از آماده شدن سه پرونده ثبت نشانه ملی جغرافیایی معرق نمین، مرصع سنگ خلخال و ملیله نقره اردبیل خبر داد.
 
معاون مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: دستگاه عظیم آموزش و پرورش باید بیش از پیش موجب بالندگی و رشد همه‌جانبه تربیت صحیح و اسلامی در جامعه باشد.
 
گروه معارف: خداوند متعال، در نهاد همه انسان‌ها و در فطرت و سرشت آن‌ها، زمینه‌ها و امکانات هدایت را قرار داده است؛ یعنی همه انسان‌ها هم می‌‌توانند در مسیر هدایت قرار بگیرند، و هم این كه خود را در مسیر گمراهی و انحراف بیندازند.
 
تیم خانه شطرنج اردبیل در دور هشتم لیگ برتر باشگاه‌های کشور با شکست در مقابل ذوب‌آهن اصفهان، قعرنشین این رقابت‌ها شد.
 
چون امام چهارم در عصر اختناق زندگى مى کرد، نمى توانست مفاهیم مورد نظر خود را بصورت آشکار و صریح بیان کند، از اینرو از شیوه موعظه استفاده مى کرد
 
پیاز=۲ تا ۳ عدد
 
گوشت گوسفند ۴۰۰ گرم
 
مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری کشور گفت: تئاتر اردبیل از تکیه‌گاه‌های تئاتر کشور است و در مرکز هنرهای نمایشی حامی هنرمندان شهرستانی هستیم.
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 2 [ 3 ] 4 5 6 7 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse