،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود            
   ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۴ مهر -اِلأَربِعا ١٦ صفر ١٤٤١ - Wednesday October 2019
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   سخنرانی و مصاحبه ها سخنرانيها
 
 
رئيس اتحاديه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان زنجان گفت: جوامع و مكاتبی همچون مكتب اسلام، با تعريف از خصوصيات جامعه آرمانی، با هر موردی كه مانع رسيدن به اين آرمان‌ها باشد مقابله می‌كند.
 
استاد حوزه علميه سلماس با بيان اينكه احساس‌گرايی افراطی در باب مهدويت باعث انحراف از دين می‌شود تأکید كرد: احساس‌گرايی بايد در حيطه عقل و واقعيت باشد.
 
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی آذربايجان غربی، بيداركردن عقل جمعی و توليد علم و انديشه دينی بر اساس ارزش‌های واقعی را از اهداف كرسی‌های آزادانديشی عنوان كرد و افزود: ايجاد فضايی آرام و منطقی جهت تضاد آرا و در پی آن افزايش همبستگی و اتحاد از ديگر اهداف برگزاری این کرسی‌ها است.
 
دانشجويان وظايف سنگينی در برابر تهاجم دشمنان بر عهده دارند و بصيرت و هوشياری آنان در مقابله با تهديدات و جنگ نرم دشمنان ضروری است.
 
اگر دين به شكل صحيح در اينترنت معرفی شود، تأثيرگذاری بيشتری خواهد داشت چون اسلام دين فطرت است و فطرت پاك، دين صحيح را در هر كجای دنيا كه باشد می‌پذيرد.
 
قاسمی با اشاره به اين‌كه برای حفظ اسلام بايد هزينه داد اظهار كرد: شهادت شهيد شهرياری سبب برپا بودن هويت اسلامی و انسانی است زيرا اين شهيد بر اين باور بود كه تا خداوند اراده نكند برگی از درخت نخواهد افتاد.
 
استاد حوزه و دانشگاه اروميه، تقويت فرهنگ و حماسه حسينی را راهكار بصيرت‌بخشی و معرفت‌افزايی قيام حضرت سيدالشهدا(ع) دانست.
 
استاد حوزه و دانشگاه اروميه معتقد است، اين كه امام حسين(ع) را مظلومانه به شهادت رسانيدند تعبير بشر از اين موضوع است چراكه آن حضرت در صحرای كربلا مأمور به انجام درخواست خداوند به نحو احسن بود.
 
نماينده ولی فقيه در استان آذربايجان شرقی نقش دانشگاه‌ها را به عنوان مركز علمی و فرهنگی در ترويج فرهنگ غنی اسلامی و جذب جوانان به مسائل دينی و معنوی بسيار مهم عنوان و بر تلاش مضاعف دراين زمينه تأكيد كرد.
 
يک كارشناس مسائی دينی گفت: با تأمل در زيارت عاشورا معلوم می‌شود كه آن زيارت شناسنامه فرهنگی و سلوكی شيعه است و لعن‌های مطرح شده در آن جهت تولی و تبرای مسلمانان را روشن می‌كند.
 
فرهنگ عاشورايی تنها مختص ايام محرم نيست و فلسفه قيام عاشورا، روشن‌شدن مؤلفه‌های نهضت و فرهنگ حسينی بايد در طول سال تبيين و عملياتی شود.
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 2 [ 3 ] 4 5 6 7 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
مدیر کل
ریاست سازمان
حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله)
حضرت امام خمینی (ره)
مصاحبه عمومي
سخنرانيها
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse