برنده ي مسابقه ي شماره 233 سايت تبيان استان اردبيل:      جناب آقاي محمد حسين سيلابي       از شهرستان كرج                  
   ۱۳۹۶ سه شنبه ۱ اسفند -اِثَّلاثا ٤ جمادي الثانيه ١٤٣٩ - Tuesday February 2018
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   اداره کل اخبار شهرستان ها
 
 
رئیس هیأت ووشوی استان اردبیل گفت: لیگ برتر ووشوی استان اردبیل با کسب عنوان قهرمانی تیم شهرآفتاب نیر به پایان رسید.
 
مدیر کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل گفت: ترویج فرهنگ کتابخوانی و ایجاد عادت مطالعه در بین اقشار مختلف جامعه بخصوص قشر جوان لازم و حایز اهمیت است.
 
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: طبق آخرین آمار اعلامی، استان اردبیل در میزان گرایش دانش‌آموزان به مواد مخدر جزء استان‌های سفید کشور محسوب می‌شود.
 
نائب‌رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایطی که دیگر کشورها به دنبال شیرین کردن آب و تصفیه آب‌های غیرقابل مصرف هستند، در کشور ما ذخایر و منابع آبی مدیریت صحیحی نشده و حتی هدررفت آب‌های قابل دسترس را نیز شاهد می‌شویم.
 
نائب‌رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: دستیابی به توسعه ملی با محور قرار دادن توسعه متوازن شهر و روستا محقق شده و بی‌توجهی به اقتصاد روستایی پس‌رفت اقتصادی را در پی خواهد داشت.
 
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: تمامی برنامه‌‌های هفته اردبیل از سال آینده با تصویب شورای فرهنگ عمومی استان اجرا می‌شود تا بهانه‌های برخی نهادها برای عدم همکاری از میان برداشته شود.
 
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل از ورود موج جدیدی از بارش‌ها از اوایل هفته آینده خبر داد و گفت: اوج بارش‌ها در روز یکشنبه خواهد بود.
 
رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: بزرگترین مشکل کشور بی‌برنامگی و بی‌توجهی دستگاه‌ها به برنامه‌های توسعه کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت بوده که باعث ایجاد مشکلات زیادی در مناطق محروم شده است.
 
رئیس هیأت والیبال استان اردبیل گفت: توسعه ورزش روستایی به حمایت بخش خصوصی نیاز داشته و علاوه بر بخش‌های تولیدی و صنعتی، نیازمند مشارکت همگانی صاحبان صنایع و مسؤولان است.
 
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: حضور گسترده و با شکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال مسؤولیت مسؤولان را سنگین‌تر از گذشته کرده است.
 
فرنگی‌کاران استان اردبیل در رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان و جوانان با کسب یک طلا و دو نقره خوش درخشیدند.
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 2 [ 3 ] 4 5 6 7 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse