برنده ي مسابقه ي شماره 233 سايت تبيان استان اردبيل:      جناب آقاي محمد حسين سيلابي       از شهرستان كرج                  
   ۱۳۹۷ دوشنبه ۳ ارديبهشت -اِلأِثنين ٧ شعبان ١٤٣٩ - Monday April 2018
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   اداره کل اخبار شهرستان ها
 
 
معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور زراعت گفت: در سال‌جاری افزون بر10 میلیون و 400 هزار تن گندم مازاد بر نیاز از زاعین گندمکار کشور خریداری می‌شود و برآورد تولید گندم امسال 13 میلیون و 500 هزار تن است .
 
معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور زراعت گفت: با ترویج و کشت دانه‌های روغنی چون گلرنگ و کلزا علاوه بر تنوع در تناوب کشت دیم، به دنبال افزایش تولید این محصول ارزشمند خواهیم بود.
 
مدیر شبکه بهداشت و درمان گرمی از معدوم سازی یک هزار و 891 کیلوگرم مواد غذایی فاسد در طول اجرای طرح نوروزی شهرستان گرمی خبر داد.
 
مدیر کل دامپزشکی استان اردبیل از کشف و ضبط بیش از 10 تن فرآورده‌ خام دامی آلوده، غیربهداشتی و تاریخ منقضی و امحا آن در اردبیل خبر داد.
 
استاندار اردبیل گفت: برنامه‌ریزی شده تا در طی دو سال آینده سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل 25 هزار هکتار از اراضی کشاورزی را به سیستم‌های نوین آبیاری بارانی مجهز کند.
 
از هفته شانزدهم لیگ دسته سه فوتبال کشور شهرداری اردبیل در یک دیدار حساس در مقابل کیان تهران قرار خواهد گرفت
 
فرماندار شهرستان خلخال گفت: در سال گذشته اهالی شهرستان خلخال با پرداخت بیش از 237 میلیون تومان زکات فطره و مستحبی مقام اول استان اردبیل را کسب کرده و در سال جاری نیز اهالی متدین این شهرستان به وظیفه شرعی خود در این خصوص عمل خواهند کرد.
 
رئیس پلیس راهور استان اردبیل ازکاهش 100 درصد تصادفات فوتی از اول طرح نوروزی تا کنون خبر داد و از همراهی عموم مردم با پلیس تشکر کرد
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: زبان هنر معجزه‌گر بوده و در هر شرایطی می‌توان با بهره‌گیری از این زبان نافذ و تأثیرگذار و استمداد از ابزارهای بدیع هنری در انتقال مفاهیم و تعاریف رانندگی موفق عمل کرد.
 
فرماندار شهرستان نیر گفت: برای اجرای پروژه فاضلاب شهری نیر امسال 7 میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافته است
 
جانشین ستاد مدیریت بحران سانحه هواپیمای تهران-یاسوج گفت: در حال حاضر کوهنوردان اردیبلی در ارتفاعات دنا برای انتقال پیکر جان‌باختگان سانحه هوایی یاسوج حضور دارند.
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی 2 [ 3 ] 4 5 6 7 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse