،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود            
   ۱۳۹۹ پنج شنبه ۲۶ تير -اِلخَميس ٢٥ ذو القعده ١٤٤١ - Thursday july 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   اداره کل اخبار نماز جمعه استان
 
 
نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه اردبيل گفت: كسب راي با تملق و چاپلوسي و نيز دادن وعده‌هاي غير عملي بزرگترين اهانت به شعور ملت و اعتماد آنهاست.
 
نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه اردبيل گفت: بزرگ‌ترين خائنان ملت، دلالان و شناسنامه‌فروشان در عرصه انتخابات هستند كه هم در حق ملت خيانت مي‌كنند و هم آينده كشور را به مخاطره مي‌اندازند.
 
امام جمعه موقت اردبيل با انتقاد از برخي تخريب شخصيت‌ها و چهره هاي متعدد در زمان انتخابات تصريح كرد: آبرو و حيثيت انسانها بالاترين ارزش را در دين ما دارد و نبايد كانديداها، طرفداران و نيز عموم مردم با دامن زدن به برخي شايعات زمينه بي‌آبرويي كانديدايي را فراهم كنند.
 
سيد حسن عاملي در خطبه هاي اين هفته با گراميداشت ايام دهه فجر، انقلاب اسلامي را تنها انقلاب مردمي و با هويت ديني و اسلامي در دنيا دانست و افزود: ملت ما سالها بود كه با رهبري حاكمان نالايق از تمام حقوق و هويت مستقل بي بهره بود كه با انقلاب بزرگ اسلامي ملت ما از يوغ طاغوت و استكبار خلاصي يافت
 
نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه اردبيل در خطبه‌هاي نماز جمعه استقبال پرشور مردم استان يزد از مقام معظم‌رهبري را حادثه‌اي ماندگار و غرورآفرين در تاريخ انقلاب خواند و آن را نشانه‌اي از ولايت‌باوري مردم ايران دانست.
 
سيد حسن عاملي كه در خطبه‌هاي نماز جمعه اردبيل سخن مي‌گفت با انتقاد از برخي اظهار نظر مسئولين جمهوري آذربايجان در خصوص قلمرو صفويه و انتساب آن به خود افزود: چگونه مي‌توان ادعاي يك حكومت 17 ساله را در انتساب دولتي با قدمت 240 ساله صفويه را باور كرد و بنظر مي رسد اين امر جز شوخي مسخره چيز ديگري نيست.
 
نماينده ولي فقيه و امام جمعه اردبيل گفت: نمايندگان مردم، علاوه بر حفظ حقوق مردم، بايد حق‌الله را نيز رعايت كنند؛ چرا كه در نظام اسلامي؛ پشتوانه حق‌الناس، حق‌الله است.
 
سيد حسن عاملي كه در خطبه هاي اين هفته نماز جمعه اردبيل سخن مي گفت با اشاره به توطئه نرم دشمن در پخش گسترده و ارزان مواد مخدر افزود: امروز كشور و استان اردبيل با يك تهديد جدي و خطرناك مواجه است كه اگر دير بجنبيم تمام هست و نيست ما به باد فنا مي رود.
 
مردم مومن اردبيل نماز عبادی، سياسی جمعه اين هفته را به امامت حجت الاسلام والمسلمين سيد «حسن عاملی» نماينده ولی فقيه در اين استان و امام جمعه اين شهر اقامه كردند.
 
نماينده ولی فقيه در استان اردبيل در ماه پرخير و بركت رمضان با تشريح تفكر حاكم بر صهيونيسم جهانی اظهار كرد: زبان و قوميت هويت بخش نيست و قوميت گرايی و نژادپرستی امری قبيح و باطل است و امروز منشا خونريزی صهيونيست‌ها ناشی از باور به عقايد افراطی قومی است.
 
نماينده ولی فقيه در اين استان در خطبه های اين هفته نماز در اين شهر با اشاره به آثار و بركات ماه مبارك رمضان گفت: دعا در اين ماه هنگامی به درجه اجابت می‌رسد كه انسان تمام حقوقی كه بر گردنش است ادا كند و با لقمه پاك و حلال و با قلبی بی‌آلايش و بدون خصومت دست به درگاه الهی بردارد.
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی [ 162 ]                 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
اخبار اداره کل
اخبار شهرستان ها
اطلاعیه ها و بیانیه ها
اخبار عمومی
اخبار نماز جمعه استان
اهداف سازمان
چارت سازمانی
معرفی اداره کل تبلیغات اسلامی
تکریم ارباب رجوع
تبیان
دفاتر تابعه
معاونت فرهنگی
معاونت اداری و مالی
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse