،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود            
   ۱۳۹۹ يکشنبه ۳۰ شهريور -اِلأَحَّد ٢ صفر ١٤٤٢ - Sunday September 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   حوزه مقالات دانش و فناوری کامپیوتر
 
 
تاریخچه وب به شما این امكان را می دهد كه سایت هایی را كه قبلا از آنها بازدید كرده اید مجددا پیدا كنید و به همین دلیل به كاربر اجازه می دهد تا پس از مدتی به سایتی كه قبلآ به آن سر زده است وارد مجددآ شود، فایل هایی را كه قبلآ دانلود كرده است مجددآ دانلود نماید.
 
یکی از اصول بسیار مهم و کلیدی در طراحی صفحات وب، توجه به اصل رنگ بندی صفحات و استفاده از رنگ های مکمل و ترکیبی مطلوبی است که کاربران بتوانند بر اساس اصل سهولت و جذابیت صفحه، به مشاهده مطالب آن بپردازند.
 
فيبر نوری يکی از محيط های انتقال داده با سرعت بالا است. فيبرنوری رشته ای از تارهای شيشه ای بوده که هر يک از تارها دارای ضخامتی معادل تار موی انسان را داشته و از آنان برای انتقال اطلاعات در مسافت های طولانی استفاده می شود.
 
براي بسياري از افراد لپ تاپ و اينترنت در سفر جزو ابزار هميشگي شده است. هر چند در دسترس بودن در همه جا مي تواند مفيد باشد اما گاهي نيز مي تواند براي ما دردسرآفرين بوده و به دليل برخي اشتباهات شيريني سفر را تلخ کند.
 
وقتی سامانه تاکسی​یاب​های آنلاین در جهان توسعه یافت و استقبال عمومی از آنها صورت گرفت، تحول بزرگی در این صنعت رخ داد
 
پیش بینی های منتشر شده از سوی TSMC حاکی از آن است که احتمالا اپل در سال جاری میلادی، تولید گوشی هوشمند آیفون ۱۰ را متوقف خواهد کرد.
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی [ 162 ]                
   
کامپیوتر
هوافضا
صنایع الکترونیکی
نجوم
مقالات عمومي
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse