برنده ي مسابقه ي شماره 233 سايت تبيان استان اردبيل:      جناب آقاي محمد حسين سيلابي       از شهرستان كرج                  
   ۱۳۹۷ يکشنبه ۲ ارديبهشت -اِلأَحَّد ٦ شعبان ١٤٣٩ - Sunday April 2018
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   آرشیو کل
 
 
اگر روزگاري پيش در عصر کشاورزي، منبع قدرت و حرکت«زور بدني و نيروي بازو» بود، و اگر در دوران اوليه صنعتي و مدرن، عامل تعيين ‌‌‌‏کننده سرنوشت بشر«پول و ثروت و قدرت اقتصادي و قدرت نظامي» بود، در جهان کنوني، ديگر نه از زور براي نقش آفريني بنيادين کاري ساخته است و نه از زر، بلکه آن چه مي‌‌‌‏تواند...
 
13 آبان، روزي است که بر تارک آن حوادث بزرگ و سرنوشت سازي از تاريخ ملت ايران به ثبت رسيده است، روزي که در زواياي مختلف آن نماد مقاومت و پايداري ايرانيان در برابر استکبار جهاني آشکار است. تبعيد امام به ترکيه در سال 42، کشتار دانش آموزان انقلابي در سال 57 و تسخير لانه جاسوسي آمريکا در سال 58
 
مرحوم حسن‌علي عليپور خير مدرسه‌ساز اردبيلي راه نويني را پيش روي خيرين گذاشت كه همان مبارزه با جهل و ناداني در سراسر استان است.
 
معمولاً عادت داریم، هر تغییر رنگی كه روی دندانهایمان مشاهده می كنیم آن را جرم نامیده و این تصور را داریم كه با جرم گیری بایستی این لكه ها رفع گردد. در حالی كه اصلاً اینگونه نیست.
 
ماساژ درماني فوائد فراواني براي بدن دارد از جمله: کاهش استرس، پائين آوردن فشار خون، آرامش بخشيدن به عضلات، کاهش سردرد و بسياري فوائد ديگر. همه مي توانند از فوائد ماساژ درماني بهره مند شوند! از نوزادان گريان گرفته تا زنان حامله و تا کساني که دچار سختي مفاصل هستند.
 
شرکت امنیت انفورماتیکی "مک آفی" با معرفی ایمن ترین و پرخطرترین دامنه های اینترنتی نشان داد که دامنه اینترنتی com. خطرناکترین دامنه در دنیا است.
 
تاريخ انقلاب اسلامي، به عنوان واقعه اي بزرگ که تنها چند سال از آن مي گذرد، گواه زنده اي از جايگاه اهالي علم در تعيين سرنوشت ملت و گام برداشتن ايرانيان مسلمان به سوي آرمان هاي خويشتن است. روزهايي چون 13 آبان که سالروز قيام خونين دانش آموزان عليه رژيم ظلم و استبداد و...
 
ویتامین ب ۶ از ویتامین های بسیار مهم در متابولیسم مواد درشت، مغزی، به ویژه مواد پروتئین كه كمبود آن موجب جنون و افسردگی می شود.
 
گروهی از متخصصان بین المللی خاطرنشان كردند كه مصرف روزانه قهوه و چای خطر ابتلا به سرطان مغز را كاهش می دهد. این یافته حاصل تجزیه و تحلیل روی اطلاعات مربوط به عادات رژیم غذایی در بیش از ۴۱۰ هزار مرد و زن ۲۵ تا ۷۰ ساله است.
 
استکبار يکي از حالات و ويژگى هاى روحى انسان به معناي"ناروا طلب بزرگي کردن" است؛ و مستکبر کسي است که مي خواهد به بزرگي دست يابد و در صدد است که بزرگي خود را به فعليت برساند و به رخ ديگران بکشد. با عنايت به آيات الهي"استكبار" را مي توان به دو گونه ي آشکار و پنهان تقسيم کرد:
 
بوی بد دهان، از آن مشكلاتی است كه گاه ممكن است علت خطرناكی نداشته باشد، اما می تواند آن چنان باعث آزار انسان بشود كه روابط اجتماعی فرد را مختل كند و حتی باعث گوشه نشینی و انزوای او شود.
 
   
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse