امام صادق (ع) حدیثی را بدین مضمون نقل می كند: "در آغاز فروردین، آدم آفریده شد و آن روز فرخنده ای است برای طلب حاجت ها و برآورده شدن آرزوها و دیدار پادشاهان و كسب دانش و زناشویی و مسافرت و داد و ستد. در آن روز خجسته بیماران بهبودی می یابند و نوزادان به آسانی زاده می شوند و روزی ها فراوان می گردد.       فرارسيدن بهار سال 1396 و عيد نوروز بر همگان مبارك باد.                        
   ۱۳۹۶ سه شنبه ۸ فروردين -اِثَّلاثا ٢٩ جمادي الثانيه ١٤٣٨ - Tuesday March 2017
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   همایش ها و سمینار ها
 
 
در اين مراسم كه در محل مسجد حضرت وليعصر (عج) و با شركت جمعي از بانوان و دختران جوان برگزار گرديد سركار خانم رحيم پور به سخنراني در خصوص فضيلت شهر مقدس قم و سيره زندگاني حضرت معصومه (س) پرداخته و مطالب ذيل را عنوان نمودند.
 
براي اجراي فعاليت هاي فرهنگي و تبليغي ابتدا بايستي به وضعيت موجود آگاهي كامل داشته باشيم و نيازهاي موجود را شناسايي و براي برطرف نمودن آن بسترهاي مناسبي را ايجاد نماييم در حال حاضر يكي از آسيب هاي موجود در حوزه فرهنگ عدم شناسايي بستر مناسب مي باشد و به اين خاطر است كه اغلب فعاليت ها مؤثر نمي باشند.
 
در راستاي پيشبرد اهداف تبليغ و اطلاع رساني ديني باعنايت به ضرورت ارتقاء سطح معلوملت مبلغات جوان جهت تبليغ بهينه و مؤثر در بين قشر جوان و نوجوان ، امور فرهنگي بانوان اداره كل تبليغات اسلامي استان اردبيل در ماه مبارك رمضان اقدام به برگزاري همايش آموزشي تبليغي ويژه مبليغات جوان نمود.
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی                  
   
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse