،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود            
   ۱۳۹۹ چهارشنبه ۷ خرداد -اِلأَربِعا ٤ شوال ١٤٤١ - Wednesday May 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   سخنرانی و مصاحبه ها سخنرانيها
 
 
آیت‌الله صدیقی با بیان اینکه رهبری فرمودند در طوفان‌ها نمی‌توانید خود را حفظ کنید و باید به کسی و یا جایی وصل باشید، گفت: رهبر معظم انقلاب همچنین گفتند در طوفان ها خود را به آیت‌الله خوشوقت وصل کنید.
 
نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه اردبيل گفت: وحدت، سرمايه اصلي مسلمانان جهان است.
 
یکی از مراجع تقلید گفت: مساجد باید پرورشگاه افکار، عقاید و محلی برای انسان پروری و انسان سازی باشد.
 
در حال حاضر ظرفيت و نيروی قرآنی متبحر در سطح استان وجود دارند و تنها راه ايجاد اقبال فراوان به فعاليت‌های قرآنی نيز، بهره‌برداری مستمر از اين ظرفيت و نيروی ويژه است.
 
طبق آيات صريح قرآن كريم، حضرت عيسی(ع) در دوران نبوت خود، دو رسالت اصلی بر عهده داشته است كه بشارت ظهور پيامبر آخرالزمان و همچنين اصلاح دين يهود را شامل می‌شود.
 
پدر شهيد مصطفی احمدی‌روشن با تأكيد بر اينكه دانشجويان بايد ادامه‌دهنده راه شهدای جهاد علم و فناوری باشند، گفت: دشمنان با ترور انديشمندان كشورمان با خيال خام خويش می‌خواهند ...
 
امام جمعه اهر در همايش مشترك طلاب و روحانيون با اساتيد و دانشجويان، حوزه و دانشگاه را دو نهاد فعال در خط مقدم مبارزه با جنگ نرم عنوان كرد و گفت: جنبش نرم‌افزاری تنها با وحدت حوزه و دانشگاه ميسر است.
 
آیت الله مکارم شیرازی با بیان این که «امروز آمریکا کانون ناامنی در جهان است» گفت: کسانی که نمی توانند امنیت کشور خود را تأمین کنند چگونه داعیه امنیت جهان را در سر می پرورانند.
 
غفلت عوامل گوناگوني دارد و يكي از مهم‌ترين عوامل آن خاطرات ناخوانده است: هرگاه ما بخواهيم كاري را انجام بدهيم، در آغاز كار، بر آن مسلط و در آن مجتهد و متخصص نيستيم و به اصطلاح، آن كار براي ماملكه نيست. از اين رو در آغاز، آن را به دشواري انجام مي‌دهيم تا در آن رشته مجتهد و....
 
استاد حوزه علميه سلماس با بيان اينكه احساس‌گرايی افراطی در باب مهدويت باعث انحراف از دين می‌شود تأکید كرد: احساس‌گرايی بايد در حيطه عقل و واقعيت باشد.
 
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی آذربايجان غربی، بيداركردن عقل جمعی و توليد علم و انديشه دينی بر اساس ارزش‌های واقعی را از اهداف كرسی‌های آزادانديشی عنوان كرد و افزود: ايجاد فضايی آرام و منطقی جهت تضاد آرا و در پی آن افزايش همبستگی و اتحاد از ديگر اهداف برگزاری این کرسی‌ها است.
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی [ 2 ] 3 4 5 6 7 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
مدیر کل
ریاست سازمان
حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله)
حضرت امام خمینی (ره)
مصاحبه عمومي
سخنرانيها
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse