برنده ي مسابقه ي شماره 233 سايت تبيان استان اردبيل:      جناب آقاي محمد حسين سيلابي       از شهرستان كرج                  
   ۱۳۹۶ جمعه ۲۴ آذر -اِجُّمعَة ٢٦ ربيع الاول ١٤٣٩ - Friday December 2017
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   اداره کل
 
 
رئیس سازمان بسیج رسانه استان اردبیل با اشاره به تداوم برگزاری جشنواره‌های رسانه‌ای، افزود: در سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر شاهد ارسال بیش از هزار اثر در موضوعات مختلف بودیم.
 
رئیس مرکز تحقیقات، آموزش کشاورزی و منابع طبیعی اردبیل از تولید 6500 اصله از کلن‌های پربازده صنوبر در ایستگاه تحقیقات اردبیل خبر داد ‏
 
سرمربی تیم فوتبال اکباتان اردبیل گفت: تیم فوتبال جوانان اکباتان با کسب سومین قهرمانی پیاپی خود در لیگ برتر فوتبال استان اردبیل، جواز حضور در لیگ مناطق کشور را به دست آوردند.
 
روانپزشک با اشاره به اینکه برخی کارها سبب می‌شود، والدین در جریان افکار و نظرات فرزند خود قرار گیرند، گفت: خشم، یأس‌، عصبانیت و خشونت کودکان هم به روش‌های مختلفی قابل شناسایی است.
 
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: پنج نمایندگی میراث فرهنگی در شهرستان‌های این استان به اداره ارتقا می‌یابند.
 
معاون آموزش متوسطه اداره‌کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: بکارگیری شیوه‌های نوین آموزشی با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های جدید از جمله نیازهای اساسی تعلیم و تربیت در کشور است.
 
سرپرست ورزش و جوانان شهرستان اردبیل گفت: سالگرد درگذشت مرحوم مقصود بایرامی با حضور جامعه بزرگ ورزشی در شهرستان اردبیل برگزار خواهد شد.
 
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اردبیل گفت: جشن نیکوکاری امسال متفاوت‌تر از سال‌های قبل و با مشارکت حداکثری دستگاه‌ها و اقشار مختلف مردم برگزار خواهد شد
 
مدیر آموزش از راه دور وزارت آموزش و پرورش بر ضرورت ایجاد تحول و خلاقیت در مباحث آموزشی تأکید کرد و افزود: رویکرد مدارس آموزش از راه دور نیازمند بازنگری است
 
معاون فرماندار اردبیل گفت: بیشترین انحرافات در توزیع سوخت، مربوط به ادوات کشاورزی است که این انحرافات منجر به افزایش قاچاق سوخت در شهرستان اردبیل می‌شود.
 
مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه نیر گفت: آمریکا در توطئه جدیدی که براه انداخته با جواب دندان‌شکن مسلمانان مواجه خواهد شد
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی [ 2 ] 3 4 5 6 7 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
اخبار اداره کل
اخبار شهرستان ها
اطلاعیه ها و بیانیه ها
اخبار عمومی
اخبار نماز جمعه استان
اهداف سازمان
چارت سازمانی
معرفی اداره کل تبلیغات اسلامی
تکریم ارباب رجوع
تبیان
دفاتر تابعه
معاونت فرهنگی
معاونت اداری و مالی
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse