امام صادق (ع) حدیثی را بدین مضمون نقل می كند: "در آغاز فروردین، آدم آفریده شد و آن روز فرخنده ای است برای طلب حاجت ها و برآورده شدن آرزوها و دیدار پادشاهان و كسب دانش و زناشویی و مسافرت و داد و ستد. در آن روز خجسته بیماران بهبودی می یابند و نوزادان به آسانی زاده می شوند و روزی ها فراوان می گردد.       فرارسيدن بهار سال 1396 و عيد نوروز بر همگان مبارك باد.                        
   ۱۳۹۶ چهارشنبه ۹ فروردين -اِلأَربِعا ١ رجب ١٤٣٨ - Wednesday March 2017
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   اداره کل
 
 
گروه اجتماعی: مدرس حوزه و دانشگاه گفت: عید در فرهنگ اسلامی یادآور تطهیر، عبادت وعبودیت است که این امور باید در اعیاد اسلامی و دربین امت اسلامی کاملا خود رانشان دهد.
 
گروه اجتماعی: حامد ولیزاده با مطرح کردن این سوال که آیا مسئولان و متولیان امر باردر دست داشتن بودجه کلان می‌توانند کل جامعه را حافظ قرآن کنند، گفت: در حوزه ترویج فرهنگ قرآنی علاوه بر بودجه کلان نیازمند فهم قرآنی هستیم.
 
دبیر ستاد انتخابات استان اردبیل گفت: با توجه به مشکلاتی که برای ارایه گواهی عدم سوء‌پیشینه از سوی داوطلبان مطرح شده بود این افرادمی‌توانند با تکمیل فرم خود اظهاری نسبت به ثبت نام در روز آخر اقدام کنند.
 
فرماندار اردبیل گفت: آمار ثبت نام کنندگان در انتخابات شوراها در شهرستان اردبیل به ۲۵۲ نفر رسید و انتظار می‌رود این میزان در روزهای آینده افزایش یابد.
 
فرماندار اردبیل گفت: از داوطلبین شرکت در انتخابات شورای شهر و روستا خواهشمندیم تا برای ثبت نام فردا به فرمانداری و بخشداری‌های مرکز استان مراجعه کنند و روند ثبت نام را به روزهای آخر موکول نکنند.
 
فرماندار شهرستان نیر گفت: 6هزار و 500 نفر نیز از مراکز تاریخی و گردشگری شهرستان نیر بازدید کردند.
 
مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: خدمات ارائه شده توسط این جمعیت در تعطیلات نوروزی قابل تقدیر است.
 
امام جمعه اردبیل گفت: دولت اگرقصد معماری اقتصادی ایران در شرایط فعلی دارد راهی جز عمل به دستورات مقام معظم رهبری در اقتصاد مقاومتی ندارد.
 
امام جمعه شهرستان سرعین گفت: باید به اشتغال جوانان اهمیت دهیم چرا که جوانان متعهد و شاخص آینده‌سازان کشور هستند.
 
امام جمعه شهرستان نیر گفت: برای افزایش تولید اگر تلاش شود عبادت صورت گرفته و برای اینکه تولیدات کشورمان رونق پید اکند همه باید همکاری کنند.
 
در حالیکه یک روز تا پایان ثبت نام برای انتخابات شورای شهر مهلت باقی است آمار ثبت نام کنندگان در شهر اردبیل به ۲۲۲ نفر رسید.
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی [ 2 ] 3 4 5 6 7 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
اخبار اداره کل
اخبار شهرستان ها
اطلاعیه ها و بیانیه ها
اخبار عمومی
اخبار نماز جمعه استان
اهداف سازمان
چارت سازمانی
معرفی اداره کل تبلیغات اسلامی
تکریم ارباب رجوع
تبیان
دفاتر تابعه
معاونت فرهنگی
معاونت اداری و مالی
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse