،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود       ،کاربران گرامی تبیان : ضمن عذرخواهی، به علت طراحی سایت جدید پس از مدت کوتاهی در خدمتتان خواهیم بود            
   ۱۳۹۹ پنج شنبه ۲۶ تير -اِلخَميس ٢٥ ذو القعده ١٤٤١ - Thursday july 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   اداره کل اخبار نماز جمعه استان
 
 
امام جمعه جعفرآباد گفت: ساده‌زیستی امام ویژگی بارزی بود که سران شرق و غرب از اینکه ایشان بدون تشریفات و تجملات دیپلماتیک از یک خانه ساده و محقر فرمان‌هایی صادر می‌کند که دنیا را تکان می‌دهد، تعجب می‌کردند.
 
امام جمعه خلخال گفت: ملت ایران اسلامی و دولتمردان باید مراقب پشت صحنه‌های طراحی شده آمریکا و اروپا باشند، چرا که استکبار و اروپا همیشه در کنار هم بودند.
 
امام جمعه شهرستان کوثر گفت: معاندین درصدد برهم زدن تمرکز امنیت در داخل کشور به بهانه‌های مختلف هستند تا برهم زننده اقتصاد و فرهنگ برای پیشبرد اهداف شوم خود باشند.
 
امام جمعه اردبیل گفت: در سال‌های گذشته کشورهای اسلامی به آرمان فلسطین خیانت کرده‌اند.
 
امام جمعه خورش رستم گفت:امام خمینی(ره) سلطه‌پذیری را قبول نداشت و با سازش‌های ذلت‌بار و عزت‌سوز سرسختانه مخالفت می کرد و در این راه صبر وصف‌ناپذیری داشت.
 
امام جمعه اردبیل گفت: دشمنان قسم خورده کشور به دنبال مائوس کردن مردم هستند و ما برای مقابله با این حربه نیازمند یک قرارگاه مقابله با جنگ روانی در صداو سیما هستیم.
 
امام جمعه جعفرآباد گفت: نماز جمعه رابطه متقابل مردم و حاکمیت اسلامی می‌باشد که هم گوش شنوای مردم و هم زبان گویای حاکمیت اسلامی است.
 
امام جمعه شهرستان پارس‌آباد گفت: همچنان که دشمنان نظام در توطئه‌های قبلی خود شکست خورده هستند، در توطئه اقتصادی نیز شکست خواهند خورد و دفاع از مظلوم و دشمنی با ظالم مرام اصلی ملت ایران است.
 
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: ۶۰ موسسه بین‌المللی با بودجه‌های نجومی برای حمله فرهنگی به ایران در حال فعالیت هستند.
 
امام جمعه جعفرآباد گفت: طرح تاثیر قطعی معدل در این وضعیت خام و نپخته است و باید بررسی بیشتری روی آن صورت گیرد تا آینده جوانان که آینده‌سازان این کشور هستند قربانی منافع عده‌ای سودجو و فرصت‌طلب نشود.
 
نماینده ولی‌فقیه در استان اردبیل گفت: مشاهده مشکلات از نزدیک در اتخاذ تصمیم مناسب و سرعت و دقت لازم در برنامه ریزی‌ها تأثیر مستقیم داشته و مدیران ما نباید با ولی نعمتان خود فاصله و حجاب داشته باشند.
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی [ 2 ] 3 4 5 6 7 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
اخبار اداره کل
اخبار شهرستان ها
اطلاعیه ها و بیانیه ها
اخبار عمومی
اخبار نماز جمعه استان
اهداف سازمان
چارت سازمانی
معرفی اداره کل تبلیغات اسلامی
تکریم ارباب رجوع
تبیان
دفاتر تابعه
معاونت فرهنگی
معاونت اداری و مالی
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse