امام صادق (ع) حدیثی را بدین مضمون نقل می كند: "در آغاز فروردین، آدم آفریده شد و آن روز فرخنده ای است برای طلب حاجت ها و برآورده شدن آرزوها و دیدار پادشاهان و كسب دانش و زناشویی و مسافرت و داد و ستد. در آن روز خجسته بیماران بهبودی می یابند و نوزادان به آسانی زاده می شوند و روزی ها فراوان می گردد.       فرارسيدن بهار سال 1396 و عيد نوروز بر همگان مبارك باد.                        
   ۱۳۹۶ چهارشنبه ۹ فروردين -اِلأَربِعا ١ رجب ١٤٣٨ - Wednesday March 2017
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   اداره کل اخبار شهرستان ها
 
 
مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: خدمات ارائه شده توسط این جمعیت در تعطیلات نوروزی قابل تقدیر است.
 
فرماندار نمین گفت: تاکنون 265 نفر در انتخابات شوراهای اسلامی شهر وروستا شهرستان نمین ثبت نام کرده اند.
 
دبیر ستاد انتخابات استان اردبیل گفت: 1406 داوطلب تا به امروز در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان اردبیل نام‌نویسی کردند که از این تعداد 353 نفر برای شوراهای اسلامی شهر و 1053 نفر برای شوراهای اسلامی روستا اعلام آمادگی نمودند.
 
به دنبال گرم شدن هوا در جنوب استان اردبیل و شهرستان خلخال گردشگران از مناطق جنوب شرق و مرکز کشور وارد خلخال شدند.
 
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: به دلیل برقراری آب و هوای پایدار تا روز سه شنبه 8 فروردین‌ماه، افزایش محسوس دما در سطح استان اردبیل پیش‌بینی می‌شود.
 
نماینده مردم اردبیل نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: راه آهن اردبیل -میانه جزء پروژه‌های مهم و اولویت‌دار کشور است.
 
رییس جبهه ایستادگی استان اردبیل گفت: عملکرد اعضای شورای شهر فعلی در شان مردم و کلان‌شهر اردبیل نیست.
 
مسؤول موزه‌های استان اردبیل گفت: شرایط نا مساعد آب و هوایی باعث كاهش ٨ درصدی آمار بازدید كنندگان از موزه‌های استان شده است.
 
در حالیکه یک روز تا پایان ثبت نام برای انتخابات شورای شهر مهلت باقی است آمار ثبت نام کنندگان در شهر اردبیل به ۲۲۲ نفر رسید.
 
آفت بزرگی که از گذشته و در حال حاضر دامن‌گیر جامعه ما شده است، اولویت دادن مباحث صرفا سیاسی (جناحی) و دخالت دادن آن در همه عرصه‌های کشور است، متاسفانه تا به امروز برای مدیران و فعالان سیاسی عبرت نشده است که اساس مدیریت کشور بازی‌های سیاسی و جناحی نیست.
 
امام جمعه نیر گفت: دلجویی از خانواده شهدا و زنده نگه داشتن یاد و خاطره آنها وظیفه دینی و ملی ما است.
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی [ 2 ] 3 4 5 6 7 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse