برنده ي مسابقه ي شماره 233 سايت تبيان استان اردبيل:      جناب آقاي محمد حسين سيلابي       از شهرستان كرج                  
   ۱۳۹۶ يکشنبه ۳۰ مهر -اِلأَحَّد ١ صفر ١٤٣٩ - Sunday October 2017
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   اداره کل اخبار شهرستان ها
 
 
مجتبی هاتف طی حکمی از سوی مدیر‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد پارس‌آباد معرفی شد
 
رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: توضیحات گمرک استان اردبیل در توجیه محدودیت‌های گمرگ بیله‌سوار مورد قبول نیست
 
مدیر کمیته امداد شهرستان خلخال گفت: مددجویان خلخالی که از زمین زراعی مناسب بهره‌مند هستند، از تسهیلات حمایتی کشت زعفران برخوردار خواهند شد
 
مدیر آموزش و پرورش شهرستان نیرگفت: به‌مناسبت گرامی‌داشت هفته تربیت بدنی و ورزش به همت اداره ورزش و جوانان نیر مسابقه دوی صحرانوردی دانش‌آموزان در نیر برگزار شد
 
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: با قرار گرفتن استان اردبیل در منطقه سرد و کوهستانی، سرما و یخبندان از جمله پدیده‌های غالب این منطقه از کشور محسوب شده و لزوم تعیین الگوی خاص برای اعلام تعطیلی مدارس احساس می‌شود.
 
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای گفت: پیگیر تكميل خانه وزنه‌برداری اردبیل هستيم و اين طرح جز اولويت‌های عمرانی حوزه ورزشی در سطح ‏استان است.
 
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل گفت: سند آمایش سرزمین استان اردبیل با توجه به آمار سرشماری سال ۹۵ در سال‌جاری بروزرسانی می‌شود
 
نماینده مردم اردبیل نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت : کشاورزان سود تأخیر در پرداخت بهای گندم تحویلی خود را نیز از دولت دریافت خواهند کرد.
 
مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل از مشمول شدن 12 محصول کشاورزی اردبیل برای خرید تضمینی خبر داد و گفت: دولت اقدام به خرید تضمینی آن دسته از محصولات کشاورزی می‌کند که در بازار آزاد امکان خرید و فروش آن وجود ندارد و یا اینکه بسیار محدود است.
 
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل با بیان اینکه تربیت اجتماعی دانش‌آموزان از مهمترین وظایف سازمان دانش‌آموزی است، افزود: از قابلیت‌های‌ وسیع سازمان دانش‌آموزی در ترویج و گسترش مهارت‌های اجتماعی استفاده شود.
 
جامعه ورزشی استان اردبیل در انتظار آن به سر می‌برد تا از سوی فدراسیون فوتبال، تاریخ برگزاری مجمع اعلام شود و انتظار 3 ساله منتظران با سر و سامان یافتن این رشته پرطرفدار ورزشی به پایان برسد.
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی [ 2 ] 3 4 5 6 7 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse