شهادت مظلومانه ي بانوي دو عالم بي بي فاطمة الزهرا(س) بر عموم شيعيان جهان تسليت باد.      ای یاس مصطفوی، قرآن مرتضوی شمس نور نَبَوی، ماه عَلَوی      ز غم شکستی ام، تمام هستی ام، فدای قامت خمیده ات ای شهیده ی ولا بهار هل اتی، شده به حفظ دین حق جان تو پس از نبی فدا       ای کوثر آل عبا اُمّ الشّهدا فتنه زد بر تو شرر، دادی شش ماهه پسر            
   ۱۳۹۵ يکشنبه ۸ اسفند -اِلأَحَّد ٢٩ جمادي الاولي ١٤٣٨ - Sunday February 2017
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
صفحه اصلی   حوزه مقالات
 
 
22 داستان کوتاهِ کودکانه به زبان عربي
 
تربیت اخلاقی دارای سه بعد است این ابعاد عبارتند از: بعد شناختی، بعد عاطفی و بعد عملی. به عبارتی در تربیت اخلاقی لازم است فرد از لحاظ فکری و احساسی و رفتاری تحول یابد والا تربیت اخلاقی، انجام نپذیرفته است.
 
آب سیاه یا گلوکوم یک بیماری خطرناک، اما قابل پیشگیری است. تجمع مایع زلالیه در کره چشم باعث بروز آب سیاه می‌شود، این بیماری خطرناک در طی مدت زمانی باعث نابینایی افراد می‌شود.
 
علائم دردناک سنگ‌های کلیوی به خصوص در ناحیه ایجاد انسداد در حالب به صورت دردهای پهلو است که به شکل کولیک بوده و این دردها اغلب با انتشار به ناحیه ناف و پایین شکم ممکن است همراه باشد.
 
محققان طی بررسی‌هایی دریافتند کاغذهای ساندویچی که برای بسته‌بندی فست فودها مورد استفاده قرار می‌گیرد، برای سلامتی بسیار مضر است.
 
آیا تاکنون به این مسئله فکر کرده اید که احساسات روحی روی ارگان های بدن تاثیر می گذارند؟
 
فرق اخلاق در فضاي مجازي و حقيقي چيه؟ آيا همه حوزه هاي اخلاق در فضاي حقيقي را شامل مي شود؟ چه فايده اي دارد؟ كتاب هايي در اين زمينه نوشته شده است؟
 
بهروز شعیبی کارگردانی است که دومین فیلم سینمایی‌اش با نام «دهلیز» جایزه بهترین فیلم جشنواره فجر را برایش به ارمغان آورده و اولین سریالش با نام «پرده‌نشین» از جمله آثار پرمخاطب تلویزیون بوده است.
 
در میان ارزش‌ها و خصلت‌های نیک آدمی، تواضع جایگاه ویژه ای دارد:
 
اخلاق در لغت جمع«خُلق»(بر وزن فُغل) و«خُلُق»(بر وزن اُفُف) می باشد به گفته راغب در کتاب«مفردات» این دو واژه در اصل به یک ریشه باز می گردد، خَلق به معنای هیئت و شکل و صورتی است که انسان با چشم می بیند و خُلق به معنی قوا و سجایا و صفات درونی است که با چشم دل دیده می شود. بنابراین
 
شادی یک وضعیت ذهنی است. افرادی که واقعاً شاد و خوشبخت هستند حتی در منفی ترین زمان های زندگی شان ذهنیت مثبت خود را حفظ می کنند. این افراد خوشبین،
 
مشاهده اولین صفحه مشاهده صفحه قبلی [ 2 ] 3 4 5 6 7 8 9 10 مشاهده صفحه بعدی مشاهده صفحه آخر
   
دانش و فناوری
پزشکی
ورزشی
جوانان
نوجوانان
بانوان
ادب و هنر
فرهنگی
اجتماعی
سیاسی
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse