مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۷ يکشنبه ۲ ارديبهشت -اِلأَحَّد ٦ شعبان ١٤٣٩ - Sunday April 2018
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  237   بازدید    تاریخ درج مطلب  30/9/1395    
 
 
فخیم‌زاده: جشنواره‌ها به حمایت منتخبان بپردازند

کارگردان سریال «ولایت عشق» و «تنهاترین سردار» معتقد است که جشنواره فقط نباید پل ارتباطی بین شهرستان‌ها و مرکز باشد بلکه باید با شناسایی این جوانان، از آنها در مراکز استان ها استفاده کند.

در تولیدات نمایشی مراکز شاهد حضور بازیگران، هنرمندان و برنامه‌سازان با استعدادی بودیم که به دلیل نبود امکانات کمتر به آنها توجه شده است و دیده نشده‌اند.

جشنواره‌ها در کنار شناسایی و تشویق منتخبان باید به حمایت آنها نیز بپردازد. اگر بتوانیم زمینه‌ای را برای این جوانان با استعداد فراهم کنیم، گام بزرگی برای آینده آنها و برنامه‌سازی در سازمان صدا و سیما برداشته‌ایم. باید امکانات لازم برای این جوانان فراهم شود که بعد از انتخاب در جشنواره‌ها از آنها بیشتر استفاده شود.

اگر نگاهی به گذشته هنرمندان در سینما و تلویزیون داشته باشیم، خواهیم دید که بیشتر بازیگران و مجریان و برنامه‌سازان، افرادی هستند که در شهرستان‌ها شروع به فعالیت کرده‌اند و به تدریج به عنوان چهره‌های شناخته شده هنری بدل شده‌اند.

جشنواره فقط نباید پل ارتباطی بین شهرستان‌ها و مرکز باشد بلکه باید با شناسایی این جوانان، از آنها در مراکز استان ها استفاده کند. جشنواره فرصت طلایی برای کشف استعدادهای گمنام و کمتر دیده شده است که تا به حال امکان دیده شدن و سنجش آنها فراهم نبوده است.

در جشنواره ها باید به برنامه‌هایی که صورت جمعی ساخته می‌شوند نگاه کرد و آنها را نیز مورد تقدیر قرار داد. بیشتر برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی یک کار گروهی است و نگاه به این برنامه‌ها و اهمیت دادن به آنها برنامه‌سازان را تشویق خواهد کرد.

منبع: روزنامه جام جم

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 99406 -1 -1

مدیر کل
ریاست سازمان
حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله)
حضرت امام خمینی (ره)
مصاحبه عمومي
سخنرانيها
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse