مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۹ شنبه ۱۸ مرداد -اِسَّبِت ١٨ ذو الحجه ١٤٤١ - Saturday August 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  906   بازدید    تاریخ درج مطلب  28/5/1395    
 
 
جلسه مشاوره انتخاب رشته دانشگاه در مدرسه دخترانه صدرای اردبیل

مدیر مدرسه دخترانه علوم و معارف اسلامی صدرای اردبیل از برگزاری جلسه مشاوره انتخاب رشته در این مدرسه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی اردبیل، شهین پیرجلیلی مدیر دبیرستان صدرابا اعلام این خبر گفت: پس از اعلام نتایج و رتبه های کنکور سراسری، با دعوت مشاوره کنکور سراسری آموزش وپرورش آقای شهاب فطین برای دانش آموزان پایه چهارم نسبت به تعیین انتخاب رشته مناسب اقدام کنند.

در ادامه جلسه آقای فطین گفت: انتخاب رشته دانشگاه و کنکور سراسری یکی از برزگ ترین تصمیم های هرشخص در زندگی و مشاوره انتخاب رشته یکی از حساس ترین مشاوره هایی است که انجام می گیرد. برای داشتن یک مشاوره انتخاب رشته خوب در این قسمت اطلاعاتی مانند آشنایی با قسمت های مختلف کارنامه،نقش سهمیه مناطق و شهدا و ایثارگران و مناطق محروم در انتخاب رشته، بومی گزینی در انتخاب رشته کنکور سراسری، آشنایی با امکانات و هزینه ها و شهریه های دانشگاه های دولتی روزانه،شبانه، دانشگاه های غیرانتفاعی، پیام نور، پردیس های خودگردان یا بین الملل و دانشگاه آزاد، نحوه صحیح انتخاب رشته کنکور سراسری، انتخاب دانشگاه، نحوه صحیح چینش انتخاب ها در انتخاب رشته کنکور سراسری، نرم افزار انتخاب رشته، نرم افزار تخمین رتبه و دفترچه انتخاب رشته برای دانش آموزان و والدین فراهم کرده ایم تا با کمک مشاوران بتوانند به خوبی انتخاب رشته کنکور سراسری را انجام دهند.

وی گفت: انتخاب رشته برای بسیاری از اتفاقات و فعالیت های زندگی دانش آموزان تعیین کننده است به گونه ای که با انتخاب رشته دقیق و صحیح می توان آینده شغلی مطمئنی داشته باشیم.

وی به آینده شغلی دانش آموزان اشاره کرده و نحوه مصاحبه و گزینش جذب تربیت معلم را به دانش آموزان توصیح داد.

گفتنی است، از بین دانش آموزان مدرسه صدرای اردبیل دو نفر زیر۱۰۰۰، خانمها اسماء حیدری با کسب رتبه۲۲۲ و الهه شاکری با کسب رتبه۵۹۷همچنین دونفر دیگر با کسب رتبه زیر ۵۰۰۰ خانمها زینب ذوالقدر با رتبه ۳۸۷۹ ولیلا باهمت با رتبه ۵۰۰۰امید قبولی در دانشگاه سراسری را دارند. بقیه دانش آموزان نیز رتبه های نسبتا خوب کسب کردند.

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 94566 -1 -1

اخبار مدارس صدرا
اطلاعیه های مهم مدارس صدرا
آشنایی با مدارس صدرا
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse