مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۹ شنبه ۱۸ مرداد -اِسَّبِت ١٨ ذو الحجه ١٤٤١ - Saturday August 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  839   بازدید    تاریخ درج مطلب  23/5/1395    
 
 
حضور مدیر مدرسه دخترانه صدرای اردبیل در نشست سراسری مدیران مدارس صدرا

مدیر مدرسه دخترانه علوم و معارف اسلامی صدرای اردبیل در نشست سراسری مدیران صدرا در تهران حضور یافته و در جریان مباحث مطرح شده در این نشست قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی اردبیل، نشست سراسری مدیران مدارس صدرا با حضور حجت‌الاسلام سید مهدی خاموشی رییس سازمان تبلیغات اسلامی، ناصر قاسمی مدیرکل دفتر ریاست و روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، علیرضا هوشیارمعاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام روحانی‌نژاد معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی، دکتر محمدرضا اسماعیلی مدیرکل امور مجامع  و مؤسسات سازمان تبلیغات اسلامی،حجت‌الاسلام سیدناصرالدین نوری‌زاده معاون امور مجلس و استان‌های سازمان تبلیغات اسلامی، محمدعلی فتحی رییس سازمان مدارس علوم ومعارف اسلامی و مدیران مدارس صدرا برگزارشد.

ن گردهمایی دکتر خاموشی اظهارکرد: هر فردی برای ایمان خود تحلیل دارد که چقدرصادقانه و قابل اجرا است و موارد مختلفی مانند خانواده، اجتماع و ورودی های ذهنی در ساختار شخصیتی و زندگی فرد موثراست لذا برنامه ریزی برای تربیت نسل جوان بایدبه نحوی باشد که این نسل به دنبال الگوی اسلامی انقلابی و بهترین، بالاترین و توانمدترین فرد باشد.

دکتر خاموشی خطاب به مدیران مدارس صدرا،تصریح کرد: پیچیدگی از اینجا آغاز می‌شود که نوجوان فعلی دیواری در مقابل دریافت اطلاعات ندارد و به هر آنچه بخواهد به راحتی دست می یابد، این شخصیت متفاوت با جوانان دهه های قبل است. چالش پیش رو در عصر ارتباطات این است که ورودی های ذهنی نسل جوان جهش در شخصیت جوانان ایجاد کرده است لذا جوان تعریف از خود را از دست می دهد.

رییس سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری سبک زندگی اسلامی ایرانی در خراسان شمالی، اظهار کرد: مشکل زندگی جامعه حاضر سبک زندگی است انقلاب اسلامی برای تمدن سازی محقق شده است و جهان نمی خواهد ما سبک زندگی اسلامی ایرانی خود را داشته باشیم اگر در سبک زندگی اسلامی به قرآن مراجعه کنیم دریافت های فراوانی از قرآن خواهیم داشت و سبک زندگی قرآنی اسلامی یکی از بسته های اصلی فرهنگی برای جامعه است.

محمدعلی فتحی رئیس سازمان مدارس معارف اسلامی در ابتدای این نشست ضمن خیر مقدم به مدیران مدارس صدرا و مسئولین سازمان تبلیغات اسلامی وتبریک دهه کرامت اظهار داشت مدارس صدرا مثابه شجره طیبه می باشند و نیروی انسانی  متدین رکن هرجامعه بوده و مدیران صدرا وظیفه خطیری در امر تربیت نیروی انسانی متدین،‌ باتقوا، ولایتی دارند.

گفتنی است این گردهمایی با حضور مدیران دبیرستان های علوم و معارف اسلامی استان های خراسان شمالی،‌ خراسان رضوی، تهران،‌ زنجان،‌ آذربایجان غربی،‌ آذربایجان شرقی، سمنان،‌ البرز،‌ کردستان،‌ اردبیل، قزوین،‌ قم،‌ گلستان،‌ گیلان،‌ مازندران،‌ مرکزی، کرمانشاه،‌ همدان با هدف تبیین سیاست ها و ابلاغ برنامه‌ها و برای رشد کیفی آموزشی، تربیتی و فرهنگی دانش آموزان و رفع مشکلات این مدارس برگزار شد.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 94187 -1 -1

اخبار مدارس صدرا
اطلاعیه های مهم مدارس صدرا
آشنایی با مدارس صدرا
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse