مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۴ مرداد -اِثَّلاثا ١٤ ذو الحجه ١٤٤١ - Tuesday August 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  1562   بازدید    تاریخ درج مطلب  5/11/1392    
 
 
مجتمع آبدرماني سبلان
 

مجتمع آبدرماني سبلان يكي از كم نظيرترين آبدرماني ها در خاورميانه و آسيا مي باشد. اين مجتمع با زير بناي ۷۲۰۰ متر مربع در زميني به وسعت 2/5 هكتار در سال ۱۳۷5 به بهره برداري رسيد. اين مجتمع در دو طبقه احداث شده است كه طبقه اول كه درب ورودي آن از سمت جنوبي است، مختص آقايان و طبقه دوم نيز مختص بانوان است.

احداث پارك و فضاي سبز با احداث پاركينگ هايي در شمال و جنوب مجتمع، وجود فروشگاه در محوطه بيروني و داخلي از جمله امكانات و اقداماتي است كه در ساخت اين مجتمع در جهت رفاه حال گردشگران در نظر گرفته شده است اين مجتمع در طول سال آماده سرويس دهي و پذيرائي از علاقه مندان، استفاده از مظاهر طبيعت با امكانات مدرن مي باشد

 

 

 

امكانات قسمت آقايان:

استخر سر پوشيده به ابعاد ۱۸×۱۸ با عمق ۱۳۰ سانتي متر و ظرفيت ۲۰۰ نفر، ۶۵ وان انفرادي با كاشيكاريهاي زيبا ، ۱۴ واحد آبگرم تحت فشار(جكوزي)، سوناي خشك دو واحد و سوناي بخار يك واحد با امكانات جانبي ديگر مانند دوش، حوضچه كلر، دوش هاي انفرادي ۴۳ واحد، سالن پزشكي(فيزيوتراپي) مجهز به دستگاه هاي مرتبط، سالن انتظار با ظرفيت ۴۰۰ نفر با امكاناتي نظير تلويزيون، صندلي، غرفه لوازم بهداشتي و خوراكي، سالن نماز خانه با ظرفيت ۳۰۰ نفر، قسمت مديريت و اتاق هاي اداري، سالن رستوران و كافي شاپ، رختكن و كفشداري قفل دار با ظرفيت ۴۰۰ نفر، اتاق ويژه با امكانات خاص جهت استفاده مهمانان و توريست هاي خارجي با پرسنل مجرب و آشنا به زبان هاي خارجي.

 

 

 

امكانات قسمت بانوان:

استخر سرپوشيده دو واحد كه يك واحد آن استخر آب ايستا به ابعاد ۷۰/۹×۶۰/۹ با عمق ۱۳۰ سانتي متر - استخر ديگر با آب در حال چرخش با ابعاد ۴۰/۷×۱۸/۵ با عمق ۱۳۰ سانتي متر مي باشد. وان هاي انفرادي ۳۵ واحد، حوضچه هاي آبگرم تحت فشار(جكوزي) ۵ واحد، سوناي خشك ۲ واحد و سوناي بخار يك واحد. دوش هاي انفرادي ۲۰ واحد، سالن انتظار با ظرفيت ۲۰۰ نفر، سالن نماز خانه، قسمت مديريت و اداري.

 

 

 

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :5.0 از 5 امتياز است.


12345
3 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 58582 -1 -1

گردشگری در استان
مراکز علمی و دانشگاه ها
مشاهیر استان
آداب و رسوم استان
مساجد و عبادتگاه های استان
معرفی شهرستان ها
اردبیل شناسی
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse