مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۹ يکشنبه ۶ مهر -اِلأَحَّد ٩ صفر ١٤٤٢ - Sunday September 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  1223   بازدید    تاریخ درج مطلب  8/3/1392    
 
 
از این پسرها و دخترها دوری کنید!
 

 

از این دخترها دوری کنید!

 

مدپرست ها :این دختران تنها به فکر آخرین مدهای روز هستند و زیبایی را ملاک زندگی می دانند و از آن جا که مدام مورد توجه اطرافیان قرار گرفته اند، دیگرنیازی نمی بینند برای ارتباط با اطرافیان یا بهبود روابط اجتماعی تلاشی کنند. این گروه در مقابل دخترانی قرار دارند که علاوه بر زیبایی صورت، به سایر زینت های اخلاقی، اجتماعی و محاسن پسندیده دیگر نیز مزین و آراسته اند.

 

 

 

 

وابسته ها :اشتباه نکنید، این موضوع با اهل مشورت بودن فرق دارد و نشانه متکی بودن افراد است. چنین دخترهایی پیش از انجام هر کاری و حتی مسائل جزئی و پیش پا افتاده از دیگران کمک می خواهند و هرگز حاضر نیستند روی پای خود بایستند.

 

از خودراضی ها :این صفت اخلاقی هم به توضیح نیاز ندارد و کاملا مشخص است. اگر با چنین دختری برخورد کردید، به این امید که او را می سازید و تغییر می دهید، نباشید! بهتر است طرف از ابتدا خصوصیت های اخلاقی مناسبی داشته باشد.

 

جاه طلب ها :برخی از دختران همیشه به چشم یک رقیب به شما نگاه و خود را با مردان مقایسه می کنند. از سوی دیگر می خواهند همه چیز تحت کنترل آن ها باشد و تنها به دنبال اهداف بلندپروازانه خود در زندگی هستند.

 

همه چیزدان ها :این موضوع به معنای هوش و ذکاوت بالای چنین دختر خانمی نیست، بلکه درباره دخترهایی ا ست که می خواهند مردها را تحت کنترل خود بگیرند و برای او نقش یک معلم و به ویژه معلم اخلاق را در همه زمینه ها ایفا کنند تا آن مرد را تغییر دهند!

 

از این پسرها دوری کنید!

 

این پسرها بیشتر از آن که عاشق شما باشند، عاشق تجربه عشق و عاشقی هستند، بنابراین احتمال خیانت آن ها چه پیش از ازدواج و چه پس از ازدواج زیاد است.

 

هفت خط ها :چنین پسرهایی با چرب زبانی و هفت خط بازی به گونه ای که خودتان هم متوجه نمی شوید خرج و مخارج هر سفر یا حتی کافی شاپ رفتنی را به گردن شما می اندازند و به نوعی فقط برای سوءاستفاده مالی به شما ابراز علاقه می کنند.

 

افراد معتاد و دائم الخمر :اعتیاد شوخی بردار نیست و نمی توان به امید قولی مبنی بر ترک به فردی معتاد دل بست؛ چرا که اغلب این افراد ثبات شخصیتی ندارند و زندگی را برای شما به یک جهنم واقعی تبدیل می کنند.

 

بیکارها و لافزن ها :اگر پسری مدام از این شاخه به آن شاخه پرید و کسب و کار مشخص و درست و حسابی نداشت، اما دائما از توانایی ها یا آرزوهایش گفت، حتما از او دوری کنید.

 

دمدمی مزاج و بی اراده :چنین مردانی مسئولیت پذیر نیستند و نمی توان در زندگی به آنها تکیه کرد؛ این افراد توانایی اداره زندگی خود را هم ندارند چه برسد به زندگی مشترک.

 

مردان وابسته :مشورت با بزرگترها خوب است، اما اگر طرف مقابل تنها به دنبال پیروی بی چون و چرا از دیگران و به ویژه پدر و مادرش است، مطمئن باشید نمی تواند نقش یک مرد ایده آل را در زندگی شما ایفا کند.

 

خسیس ها :این که حواس مرد زندگی به دخل و خرج و حساب و کتاب باشد، خوب است، اما این که تنها به روز مبادا و آینده بیندیشد و نگذارد از زندگی لذت ببرید، نه! این افراد زندگی را به کام شما تلخ می کنند و گاهی ابتدایی ترین انتظارات شما را هم برآورده نخواهند کرد، چرا که پای پول در میان است.

 

مردان کسل کننده :پسرهایی که حاضر نیستند با شما به سفر، گردش و تفریح یا مهمانی بیایند، به طور حتم حوصله شما را سر خواهند برد. حالا انتخاب با خودتان است، آیا تحمل این همه یکنواختی و سکون را دارید؟

 

رنجورنماها :در یک رابطه باید هر دو طرف هم غمخوار یکدیگر باشند هم در شادی های یکدیگر شرکت کنند، اما بودن با پسری که دائما از بیماری یا رنج هایش می گوید و همیشه در حال شکایت کردن از یک رنجش خاطر است، نمی تواند قابل تحمل باشد!

 

بدبین ها :با چنین پسرهایی مدام زیر ذره بین هستید و هر حرکت یا رفتار شما برای آن ها شک برانگیز است. گاهی این شک و تردیدها به توهین و بی احترامی هم ختم می شود.

 

سلطه جوها :به طور حتم هیچ زنی تحمل زورگویی و پرخاشگری طرف مقابلش را ندارد و نمی تواند مردی را که مدام برای او تصمیم می گیرد و تعیین تکلیف می کند، در کنار خود تحمل کند.

 

گرفتارها :آقایان معمولا در شوخی هایشان با یکدیگر و در دوران مجردی از این که با شغل خود ازدواج کرده اند، می گویند، اما گاهی این مسئله به واقعیت می پیوندد، بنابراین اگر همیشه طرف مقابل شما برای کار و مسائل شغلی اش وقت داشت و شما برای او در درجه دوم اهمیت قرار داشتید، بدانید که نمی تواند مرد ایده آلی باشد و یک روزی بالاخره کاسه صبر شما هم لبریز می شود و لب به شکایت می گشایید.

 

منبع :مجله اینترنتی زندگی

 

 

 

 

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 47662 -1 -1

ازدواج
رفتارشناسی
ناهنجاری ها
اصول تربیتی
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse