مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۹ شنبه ۵ مهر -اِسَّبِت ٨ صفر ١٤٤٢ - Saturday September 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  1378   بازدید    تاریخ درج مطلب  7/10/1391    
 
 
جنبش نرم‌افزاری تنها با وحدت حوزه و دانشگاه ميسر است

 امام جمعه اهر در همايش مشترك طلاب و روحانيون با اساتيد و دانشجويان، حوزه و دانشگاه را دو نهاد فعال در خط مقدم مبارزه با جنگ نرم عنوان كرد و گفت: جنبش نرم‌افزاری تنها با وحدت حوزه و دانشگاه ميسر است.

حجت‌الاسلام جواد حاجی‌زاده، امام جمعه اهر در همايش مشترك طلاب و روحانيون با اساتيد و دانشجويان دانشگاه اهر با تشريح مطالبات رهبر معظم انقلاب اسلامی از حوزه و دانشگاه گفت: جنبش نرم‌افزاری تنها با وحدت حوزه و دانشگاه ميسر است.

حاجی‌زاده با تأكيد بر اينكه نبايد توصيه‌ها و سفارات رهبری مغفول و مهجور بماند، خاطرنشان كرد: حوزه و دانشگاه در خط مقدم مقابله با ناتوی فرهنگی غرب قرار دارند، هرگونه فرافكنی و بی‌مسئوليتی در اين حوزه با نتايج جبران‌ناپذيری در دراز مدت همراه خواهد بود.

امام جمعه اهر بر تعامل و هم‌انديشی حوزه‌ و دانشگاه در عرصه‌های پژوهشی و آموزشی تأكيد كرد و گفت: جريان توليد علم و جنبش نرم‌افزاری تنها با وحدت حوزه و دانشگاه ميسر است از اين رو دشمنان به دنبال تفرقه و بدبينی اين دو قشر فرهيخته نسبت به يكديگر هستند.

وی با بيان اينكه تعامل طلاب و دانشجويان نخبه يكی از مصاديق وحدت حوزه و دانشگاه است، افزود: هم انديشی نخبگان حوزوی و دانشگاهی برای توليد علم و جنبش نرم افزاری ضروری است.

یادآوری می‌شود که اين همايش در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر برگزار شد كه حجت‌الاسلام حاجی‌زاده به تشريح دغدغه‌ها و مطالبات رهبر معظم انقلاب اسلامی از جامعه دانشگاهی و حوزوی كشور پرداخت.

 

 

 

 

 

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 40143 -1 -1

مدیر کل
ریاست سازمان
حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله)
حضرت امام خمینی (ره)
مصاحبه عمومي
سخنرانيها
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse