مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۷ پنج شنبه ۲ اسفند -اِلخَميس ١٥ جمادي الثانيه ١٤٤٠ - Thursday February 2019
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  1649   بازدید    تاریخ درج مطلب  17/9/1390    
 
 
همايش روز دانشجو ۲۰ آذر ماه برگزار مي شود

مسئول سياسي بسيج دانشجويي دانشگاه تهران و علوم پزشکي تهران از برگزاري همايش روز دانشجو خبر داد و گفت: اين همايش ۲۰ آذر ماه در دانشکده فني دانشگاه تهران برگزار مي شود.
سيد محسن ميرحاجي مسئول سياسي بسيج دانشجويي دانشگاه تهران و علوم پزشکي تهران امروز چهارشنبه در نشستي خبري با خبرنگاران در خصوص هويت ۱۶ آذرماه افزود: هويت ۱۶ آذر به عنوان روز دانشجو، هويت استکبار ستيزي و تبعيت از ولي فقيه است. البته در گذشته برخي از رجال سياسي تمام تلاش خود را به کار بستند تا اين هويت را تغيير دهند بطوريکه پرچم هاي سرخ کمونيستي از اين دانشگاه بيرون آمد اما پس از سال ۸۳ بسيج دانشجويي دانشگاه تهران گفتمان انقلاب و مکتب اسلام را زنده کرد.


وي در خصوص تداخل روز دانشجو با عاشوراي حسيني افزود: با توجه به مراسم محرم و تداخل روز دانشجو با عاشوراي حسيني امسال را آذر عاشورايي ناميده ايم به اين علت که آذرماه ماه مقاومت دانشجويي است و عاشورا به معناي بيداري و مقاومت. بنابراين تا زماني که آذرماه در محرم قرار مي گيرد بسيج دانشجويي همين مسير را ادامه خواهد داد.
اين فعال دانشجويي در ادامه از برگزاري همايش روز دانشجو در دانشگاه تهران خبر داد و افزود: اين همايش ۲۰ آذرماه ساعت ۱۳ در تالار شهيد چمران دانشگاه فني دانشگاه تهران برگزار مي شود.
ميرحاجي با اشاره به بيداري اسلامي در منطقه خاطر نشان کرد: يکي از محورهايي که در همايش روز دانشجو مطرح مي شود بيداري اسلامي در منطقه است. براين اساس ارتباط مستقيمي را با يکي از دانشجويان تسخير کننده سفارت اسرائيل در مصر برقرار مي کنيم. همچنين موضوع وال استريت يکي ديگر از محورهاي اين همايش دانشجويي است.
به گفته مسئول سياسي بسيج دانشجويي دانشگاه تهران قيام وال استريت در همايش روز دانشجو مطرح خواهد شد و در اين زمينه ارتبط اختصاصي با مايکل مور برقرار مي شود.
وي همچنين از حضور يکي از مسئولان بلندپايه در همايش روز دانشجو خبر داد و گفت: فعلا نمي توانيم اسم وي را اعلام کنيم.
ميرحاجي در ادامه افزود: پس از پايان همايش روز دانشجو دسته عزاداري در صحن دانشگاه تهران برپا خواهد شد تا به اين وسيله اعلام کنيم کماکان مکتب حسيني در دانشگاه تهران زنده است.

منبع: خبرگزارى مهر

 

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 29081 -1 -1

  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse