مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۹ شنبه ۲۹ شهريور -اِسَّبِت ١ صفر ١٤٤٢ - Saturday September 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  555   بازدید    تاریخ درج مطلب  29/12/1396    
 
 
برگزاری دومین همایش جریان‌شناسی شعر آیینی در اردبیل

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: همزمان با گرامیداشت هفته استان اردبیل، دومین همایش جریان‌شناسی شعر آیینی با عنوان «آیین آیینه» در اردبیل برگزار شد.

مهدی ستوده در حاشیه برگزاری همایش جریان‌شناسی شعر آیینی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: همزمان با گرامیداشت هفته استان اردبیل، دومین همایش جریان‌شناسی شعر آیینی با عنوان «آیین آیینه» در اردبیل برگزار شد.

وی افزود: در این برنامه مشارکت دیگر دستگاه‌های فرهنگی و آموزشی از جمله سازمان تبلیغات اسلامی، حوزه هنری و دبیرخانه روز استان به همراه کانون فرهنگی و تبلیغی ندای توحید اردبیل را شاهد بودیم تا برنامه مذکور در خانه آموزشی و رفاهی معلم استان با حضور علاقه‌مندان به شعر آیینی و اساتید این فن برگزار شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل یادآور شد: بها دادن بیشتر به کیفی‌سازی شعر آیینی و احیای شعائر دینی در ادبیات و علاقه‌مندی اقشار مختلف مردم به اشعاری که در این راستا سروده می‌شوند، از جمله دلایل بها دادن بیشتر به برگزاری چنین همایش‌هایی بوده و امیدوار به تداوم برگزاری برنامه‌های این چنینی با درنظر گرفتن مسائل آموزشی و فرهنگی در بین اقشار مختلف مردم و علاقه‌مندان هستیم.

ستوده یادآور شد: فرهنگ‌شناسی بدون توجه به زبان و آداب و رسوم ملل و جوامع مختلف امکان‌پدیر نبوده و نیازمند آسیب‌شناسی، برگزاری کارگاه‌های تحخصصی و بهره‌گیری از مربیان مجرب به منظور پیدا کردن فرصت‌ها و تهدیدها و راه‌های پیشبرد برنامه‌ها و فعالیت های ادبی و هنری هستیم.

وی بر نقد ادبی و سبک‌شناسی تأکید کرد و افزود: در طول سالیان متمادی سبک‌شناسی با تغییرات زیادی همراه شده و شناخت صحیح از آن نیاز اصلی ادبیات امروزی محسوب می‌شود.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 117058 -1 -1

مدیر کل
ریاست سازمان
حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله)
حضرت امام خمینی (ره)
مصاحبه عمومي
سخنرانيها
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse