مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۹ چهارشنبه ۲۲ مرداد -اِلأَربِعا ٢٢ ذو الحجه ١٤٤١ - Wednesday August 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  462   بازدید    تاریخ درج مطلب  29/12/1396    
 
 
کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی پارس آباد:تقویت باورهای دینی و آگاهی بخشی بانوان به معضلات اجتماعی ضروری است

 

کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی پارس آباد گفت: تقویت باورهای دینی و آگاهی بخشی بانوان به آسیبها و معضلات اجتماعی ضروری است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی اردبیل، ولی همدم در مصاحبه ای آسیب‌های موجود را تهدیدی برای نسل جوان جامعه اسلامی دانست و گفت: مهمترین راه پیشگیری و کاهش معضلات در همه بخشها و مقابله با آسیبهای اجتماعی توجه بیشتر به حوزه فرهنگ، اخلاقیات، معنویات و ورود ازمنظر دین است.

وی ادامه داد: احساس وظیفه و مسئولیت نداشتن والدین نسبت به فرزندان و نقش مخرب رسانه‌های غربی که دائماً در حال القای خیانت و فساد به نوجوان و جوان مسلمان ایرانی هستند این زنگ خطر را به صدا در می‌‎آورد که باید در گذر زمان، خودمان را برای افزایش آسیب‌های اجتماعی آماده کنیم.

کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی پارس آباد بیان کرد:با توجه به اینکه بسیاری از آسیبهای اجتماعی متوجه خانواده و بانوان در جامعه است، ضرورت دارد، برنامه هایی که در این حوزه اجرا می شوند در راستای تقویت باورهای دینی و بیداری و آگاهی بخشی بانوان به آسیبها و مضرات معضلات اجتماعی باشد.

همدم افزود: برنامه‌ریزی مناسب و انجام کارهایی از جمله برگزاری همایش‌ها، نشست‌ها، کارگاهیی آموزشی، برگزاری مشاوره‌های دینی و تبیین کار دینی در کانون خانواده‌ها، را برای کاهش معضلات اجتماعی مهم خواند.

کارشناس امور فرهنگی تبلیغات اسلامی پارس آباد با اشاره به ضرورت همکاری دستگاه‌های متولی فعالیت‌های فرهنگی در پیش‌گیری و کاهش آسیب‌های اجتماعی و تأکید کرد: نهادهای اجتماعی، سازمان‌های مردم نهاد و ائمه محترم جماعات می‌توانند در حوزه آسیب‌زدایی ایفای نقش کرده و مؤثر واقع شوند.

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 116996 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse