مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۹ سه شنبه ۱ مهر -اِثَّلاثا ٤ صفر ١٤٤٢ - Tuesday September 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  523   بازدید    تاریخ درج مطلب  2/1/1397    
 
 
افزایش بیش از 115 درصدی کشفیات مواد مخدر در اردبیل

 

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته افزایش بیش از 115 درصدی کشفیات مواد مخدر در اردبیل را شاهد هستیم.

 ناصر عتباتی در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اردبیل که در سالن شیخ‌صفی استانداری برگزار شد، اظهار کرد: برگزاری دومین جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر در سال جاری که همراه با تعلل و بی‌نظمی شده به سایر کمیته‌ها نیز سرایت خواهد کرد و چنانچه برگزاری این قبیل از جلسات با نظم همراه نشود در اجرایی کردن اهداف مبارزه با مواد مخدر آسیب‌زا خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه حداقل باید در هر ماه یک جلسه با موضوع شورای مبارزه با مواد مخدر تشکیل شود، افزود: با تصمیم‌گیری‌های انجام پذیرفته دارندگان درصد کمی از مواد مخدر که صرفا برای مصرف شخصی خود اقدام به حمل مواد مخدر می‌کردند، از چرخه قضایی خارج شده و با غربال‌گری و کمپ‌های درنظر گرفته شده اقدامات درمانی انجام می‌پذیرد.

دادستان عمومی و انقلاب استان اردبیل ادامه داد: با توجه به اینکه هزینه ارتکاب جرم و ریسک‌پذیری آن طبق موازین قانونی کاهش پیدا کرده است، در تلاش خواهیم بود تا ضربه به بنیان اقتصادی حمل‌کنندگان مواد مخدر افزایش پیدا کرده و طبق موازین قانونی و شرعی شناسایی و مصادره اموالی که از طریق حمل و فروش مواد مخدر حاصل شده با سرعت و دقت بیشتری انجام شود.

وی با قدردانی از تلاش نیروهای انتظامی و امنیتی برای مقابله با گسترش موادمخدر در جامعه و مقابله با این آسیب اجتماعی، افزود: نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته افزایش بیش از 115 درصدی کشفیات مواد مخدر در اردبیل را داشتیم.

عتباتی یادآور شد: شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر با برگزاری جلسات منظم و پیگیری مصوبات خود از این فرصت قانونی برای مبارزه با رشد مواد افیونی و در ادامه کاهش آسیب‌های اجتماعی حاصل از آن در تلاش خواهد بود تا با افزایش نظارت‌ها و پایه‌ریزی برنامه‌های فرهنگسازی به وظیفه قانونی و اخلاقی خود عمل نماییم.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 116942 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse