مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۹ سه شنبه ۱ مهر -اِثَّلاثا ٤ صفر ١٤٤٢ - Tuesday September 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  530   بازدید    تاریخ درج مطلب  2/1/1397    
 
 
امام جمعه اردبیل:اجازه مصادره تاریخ اردبیل را نخواهیم داد
امام جمعه اردبیل گفت: عده‌ای سعی دارند تاریخ پرافتخار استان را مصادره کرده و در تاریخ حکومت صفوی و شاه اسماعیل خطایی تحریفاتی را ایجاد کنند، اما ما اجازه دخالت در تاریخ اردبیل را نخواهیم داد.
آیت‌الله سیدحسن عاملی امشب در دیدار با معاون رئیس جمهور در دفتر امام جمعه اردبیل اظهار کرد: نقاط مختلف استان از جمله شهرستان خلخال در جنوب اردبیل با وجود برخورداری از قابلیت‌های ویژه، بهشت ناشناخته و گنج پنهان گردشگری کشور محسوب می‌شود.
وی افزود: با وجود اینکه از بیش از 60 آب معدنی با خواص و ویژگی‌های مختلف برخورداریم و چنین قابلیت‌هایی در سطح جهان کم‌نظیر است، اما باز در معرفی این قابلیت‌ها نیازمند اهتمام و تلاش مضاعف هستیم.
امام جمعه اردبیل تصریح کرد: اگر گردشگران خارجی و مردم دنیا از ظرفیت‌های گردشگری اردبیل در حوزه‌های مختلف باخبر شوند، استان اردبیل به مقصد اول گردشگری در کشور تبدیل خواهد شد.
عاملی با اشاره به قدمت چندین هزار ساله منطقه باستانی شهر یئری افزود: این منطقه به تنهای قابلیت جذب توریسم‌های مختلف در دنیا را دارد که باید در شناساندن آن کارهای بیشتری انجام شود
وی با اشاره به سبقه تاریخی استان و میهمان نوازی مردم، افزود: متاسفانه عده‌ای سعی دارند تاریخ پرافتخار استان را مصادره کنند و در تاریخ حکومت صفوی و شاه اسماعیل خطایی تحریفاتی را ایجاد کنند، اما ما اجازه دخالت در تاریخ استان را نخواهیم داد.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 116923 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse