مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۹ جمعه ۲۴ مرداد -اِجُّمعَة ٢٤ ذو الحجه ١٤٤١ - Friday August 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  475   بازدید    تاریخ درج مطلب  29/12/1396    
 
 
فرماندار بیله‌سوار:اصناف پرچم مبارزه با کالای قاچاق را به دست بگیرند
 

فرماندار شهرستان بیله‌سوار گفت: تأثیرگذارترین قشر در مبارزه با قاچاق کالا و ارز حوزه اصناف بوده و صاحبان این مشاغل با هدف حمایت از تولید داخلی باید از عرضه کالاهای قاچاق خودداری کنند تا بتوان به سمت تحقق اقتصاد مقاومتی حرکت کرد.

 حسن قبادی در جلسه کمیسیون قاچاق کالا و ارز در شهرستان بیله‌سوار با اشاره به این‌که 65 پرونده در حوزه قاچاق کالا و ارز درسه ماهه نخست امسال در گمرک بیله‌سوار به ثبت رسیده است، اظهار کرد: ارزش پولی این پرونده‌ها 2میلیارد و 52میلیون ریال است که  نسبت به مدت مشابه سال گذشته  از نظر تعداد پرونده‌ها 81 درصد افزایش و از نظر ارزش پولی هشت درصد افزایش را نشان می‌دهد.

فرماندار شهرستان بیله‌سوار گفت: موثرترین و تاثیرگذارترین قشر در حوزه مبارزه با قاچاق کالا و ارز حوزه اصناف است و صاحبان اصناف با هدف حمایت از تولید داخلی از عرضه کالاهای قاچاق خودداری کنند تا بتوان به سمت تحقق اقتصاد مقاومتی حرکت کرد.

وی با بیان اینکه رونق تولید در گرو مبارزه جدی با قاچاق کالاست، افزود: در معرفی و تبلیغات کالاهای داخلی باید بیشتر کار شود ، تولیدات با کیفیت ایرانی آن گونه که باید و شاید تبلیغ نمی‌شود و مردم نیز آگاهی از تولیدات داخل ندارند

فرماندار شهرستان بیله‌سوار با بیان اینکه خرید کالای ایرانی در افزایش اشتغال و کمرنگ شدن رکود اقتصادی موثر است، تصریح کرد: برای تحقق اقتصاد مقاومتی مردم نیز باید در تمام شئون زندگی خود تمام مؤلفه‌‌های اقتصاد مقاومتی را مدنظر قرار دهند که توجه به اقتصاد و حرکت در مسیر بهبود شاخص‌های موجود، از جمله مهم‌ترین مسئولیت دستگاه‌های اجرایی در شهرستان است.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 116691 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse