مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۹ شنبه ۲۹ شهريور -اِسَّبِت ١ صفر ١٤٤٢ - Saturday September 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  535   بازدید    تاریخ درج مطلب  1/1/1397    
 
 
ضرورت برقراری ارتباط مناسب بین مردم و دولت در بیان دستاوردها
 

فرماندار شهرستان کوثر گفت: با اطلاع‌رسانی مناسب و بر قرارکردن ارتباط دو سویه بین مردم و دولت، خدمات و دستاوردهای دستگاه‌ها در حوزه‌های مختلف به نحو مطلوبی اطلاع‌رسانی شود.

 به نقل از روابط عمومی فرمانداری کوثر، وحید کنعانی روز گذشته در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: قطعاً انعکاس خدمات دولت در سطح دستگاه‌ها از طریق رسانه‌ها،کانال‌های فضای مجازی ونشریات، می‌تواند منجر به ایجاد امید در جامعه و تقویت اعتماد عمومی نسبت به کل نظام شود.

وی افزود: برای خدمت همه جانبه به مردم لازم است ارتباط خوبی بین دستگاه و مردم برقرار شود تا هم شهروندان از عملکرد اداره مطلع شوند و هم اگر مشکلاتی دیده می‌شود بلافاصله برطرف شود تا مردم راضی شوند.

رئیس شورای اداری شهرستان کوثرگفت: متاسفانه عده‌ای در داخل با اغراض سیاسی در بیان کاستی‌ها و نقاط ضعف دولت مبالغه و غلو می‌کنند و به دنبال ناامید کردن مردم هستند و این افراد نمی خواهند موفقیت کشور، نظام و دولت را ببینند که در این راستا مدیران نقش بسزایی در تنویaر افکار دارند و می‌توانند  با گزارش عملکرد دولت به افزایش نشاط و امید در بین مردم کمک کنند.

کنعانی با تاکید بر ارزیابی عملکرد مدیران دستگاه‌ها در حوزه اطلاع رسانی تصریح کرد: کارنامه مدیران دستگاه‌ها در حوزه اطلاع رسانی درپایان سال جاری ارزیابی می‌شود.

وی از مدیران دستگاه‌های اجرایی خواست تا اطلاع رسانی به موقع،شفاف،سریع،صریح و صادقانه ای از عملکرد دولت تدبیر و امید داشته باشند و از بزرگ نمایی و کلی گویی نیز بپرهیزند.

فرماندارکوثر با تاکید بر اینکه دستاوردها و عملکرد دولت باید به خوبی در بین آحاد مختلف مردم تشریح و تبیین شود، افزود: باید با اطلاع رسانی مناسب و با بر قرارکردن ارتباط دو سویه بین مردم و دولت، خدمات و دستاوردهای دولت در حوزه‌های مختلف به نحو مطلوبی اطلاع رسانی شود.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 116689 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse