مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۴ مرداد -اِثَّلاثا ١٤ ذو الحجه ١٤٤١ - Tuesday August 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  499   بازدید    تاریخ درج مطلب  1/1/1397    
 
 
خسارت 50 میلیارد ریالی آتش‌سوزی مزارع در گرمی
 

مدیرکل مدیریت بحران استان اردبیل گفت: خسارت 50 میلیارد ریالی از دچار حریق شدن 300 هکتار از اراضی و باغات گرمی برآورد شده است.

 فرهاد عبدالعلی‌پور در بازدید از مناطق خسارت دیده شهرستان مرزی گرمی‌مغان بر اثر آتش‌سوزی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: سوزاندن کاه و کلش در مرز جمهوری آذربایجان و خشک بودن بستر رودخانه بالهارود منجر به آتش‌سوزی مناطقی از شهرستان گرمی مغان شده و این اتفاق آسیب‌هایی را نیز با خود به دنبال داشت.

وی به دچار حریق شدن 300 هکتار از اراضی و باغات گرمی اشاره کرد و افزود: با انجام تلاش مناسب مسؤولان ذی‌ربط نسبت به اطفای حریق اقدام شد، هر چند وسعت آتش‌سوزی‌ها منجر به وارد آمدت خساراتی به مزارع نیز شد.

مدیرکل مدیریت بحران استان اردبیل یادآور شد: برآوردهای انجام پذیرفته از خسارت حدود 50 میلیارد ریالی به اراضی و باغات شهرستان گرمی خبر می‌دهد  و پرداخت خسارت به صاحبان اراضی که تحت پوشش بیمه کشاورزی هستند، در اسرع وقت انجام خواهد پذیرفت.

عبدالعلی‌پور بیان کرد: با انجام رایزنی‌های نهایی با وزارت کشور در تلاش خواهیم بود تا به کمک سایر خسارت‌دیدگانی که از بیمه‌های مربوط برخوردار نبودند، بشتابیم و زمینه احیای مزارع و باغات در آتش سوخته را فراهم کنیم.

وی توضیح داد: کشاورزان با برداشت محصولات خود از آتش زدن کاه و کلش خودداری کنند تا از بروز اتفاقات مشابه که منجر به وارد آمدن خسارات وسیع برای خود و دیگران می‌شود، جلوگیری به عمل آید.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 116339 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse