مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۹ شنبه ۲۹ شهريور -اِسَّبِت ١ صفر ١٤٤٢ - Saturday September 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  555   بازدید    تاریخ درج مطلب  2/1/1397    
 
 
شانه خالی‌کردن بانک‌های کوثر در پرداخت تسهیلات به متقاضیان

فرماندار شهرستان کوثر با انتقاد از شانه خالی کردن برخی بانک‌های عامل در پرداخت تسهیلات به متقاضیان، گفت: سه بانک عامل در شهرستان کوثر در هنگام پرداخت وام بعد از تصویب طرح‌های توجیهی کارشکنی می‌کنند.

وحید کنعانی در جلسه اولین کارگروه اشتغال شهرستان کوثر که در محل سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: طبق برش شهرستانی امسال باید از محل ارائه تسهیلات اشتغال فراگیر و همچنین روستایی و عشایری برای 521 نفر اشتغال ایجاد شود.

وی با بیان اینکه بانک‌ها امروز در خط مقدم ایجاد اشتغال در کشورهستند، افزود: تا پایان سال 96 از مقدار 27 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال فراگیر فقط 10 فقره وام در مجموع 732 میلیون تومان با اشتغال‌زایی 10 نفر پرداخت شد.

رئیس کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری کوثر تصریح کرد: برای سال جاری 150 میلیارد ریال برای ارائه تسهیلات اشتغال به جوانان و متقاضیان در زمینه‌های مختلف (اشتغال فراگیر و همچنین روستایی- عشایری و مشاغل خانگی) از سوی استانداری (در برش شهرستانی) با هدف ایجاد اشتغال در شهرستان کوثر در نظر گرفته شده است.

کنعانی با انتقاد از شانه خالی کردن برخی بانک‌های عامل در کوثر علی‌رغم موافقت مدیران عامل استانی این بانک‌ها در جلسات متعدد با استانداری اردبیل و فرمانداری کوثر، گفت: سه بانک عامل در کوثر در موقع پرداخت وام بعد از تصویب طرح‌های توجیهی در کارگروه‌های شهرستانی و استانی از ارائه وام به متقاضیان به بهانه‌های مختلف کارشکنی می‌کنند.

فرماندار کوثر با انتقاد از عدم استفاده از آب‌های جاری در شهرستان در ایجاد کسب و کارهای جدید مرتبط از سوی اهالی و سرمایه‌گذاران، توضیح داد: خوشبختانه از سال‌های گذشته تا به امروز شهرستان کوثر از کم آبی رنج نبرده و استفاده از این نعمت خدادادی در رودخانه‌ها را استان‌های دیگر در پایین‌دست رود قزل اوزن تبدیل به ثروت می‌کنند.

 تا پایان سال 96 از 27 میلیارد ریال تسهیلات اختصاص یافته به شهرستان کوثر تنها به 10 طرح مبلغ 732 میلیون تومان پرداخت شده است.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 116006 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse