مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۹ دوشنبه ۱۲ خرداد -اِلأِثنين ٩ شوال ١٤٤١ - Monday June 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  533   بازدید    تاریخ درج مطلب  2/1/1397    
 
 
تکیه بر قرآن؛ راه مقابله با آسیب‌های اجتماعی

گروه فعالیت‌های قرآنی- معاون فرهنگی اداره کل تعاون، ‌کار و رفاه اجتماعی استان همدان عنوان کرد: با وجود افزایش آسیب‌های اجتماعی و ناهنجاری‌های فضای مجازی، در مسیر قرآن بودن و گام برداشتن در این وادی بسیار ارزشمند بوده و در مقابله با این آسیب ها موثر واقع خواهد شد.

 احمد توانا، معاون فرهنگی اداره کل تعاون، ‌کار و رفاه اجتماعی استان همدان، در آئین افتتاحیه سیزدهمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم اظهار کرد: اثرات مادی و معنوی قرآن کریم در زندگی فردی و اجتماعی انسان بر کسی پوشیده نیست.

وی افزود: با وجود افزایش آسیب‌های اجتماعی و ناهنجاری‌های فضای مجازی، در مسیر قرآن بودن و گام برداشتن در این وادی بسیار ارزشمند بوده و در مقابله با این آسیب‌ها موثر واقع خواهد شد.

توانا اضافه کرد:این دور از مسابقات در رشته‌های قرائت، ترتیل، حفظ ۱۰ و ۲۰ جزء و حفظ کل قرآن کریم و مفاهیم از جلد بیست و سوم تفسیر نمونه از چاپ ۲۷ جلدی دارالکتب الاسلامیه برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی اداره کار استان ادامه داد: مسابقات در دو گروه بانوان و آقایان ویژه کارگران، کارفرمایان، تعاونگران و افراد تحت پوشش خدمات بهزیستی و تامین اجتماعی و خانواده‌های آنان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه نفرات برتر به مسابقات کشوری راه می‌بایند عنوان کرد: این مسابقات در راستای گسترش فرهنگ قرآنی در سطح جامعه کارگری، نشر و بسط فضای معنوی مسابقات قرآن در محیط جامعه و افزایش نشاط قرآنی در بین اقشار مختلف جامعه کار و تلاش و تعاون برگزاری می‌شود.

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 115996 -1 -1

اخبار اداره کل
اخبار شهرستان ها
اطلاعیه ها و بیانیه ها
اخبار عمومی
اخبار نماز جمعه استان
اهداف سازمان
چارت سازمانی
معرفی اداره کل تبلیغات اسلامی
تکریم ارباب رجوع
تبیان
دفاتر تابعه
معاونت فرهنگی
معاونت اداری و مالی
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse