مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۹ چهارشنبه ۲ مهر -اِلأَربِعا ٥ صفر ١٤٤٢ - Wednesday September 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  742   بازدید    تاریخ درج مطلب  2/1/1397    
 
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی اردبیل:کاهش آسیب‌های اجتماعی در اولویت برنامه‌ها قرار می‌گیرد

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: کاهش آسیب‌های اجتماعی از جمله طلاق، اعتیاد در اولویت برنامه‌های سازمان تبلیغات اسلامی قرار می‌گیرد.

حجت‌الاسلام مهدی ستوده در نشست فصلی با مدیران موسسات و خانه قرآن شهرستان اردبیل با بیان اینکه مربیان قرآنی مدیریت مجموعه را بر عهده دارند و اثرگذار در زمینه تبلیغ و اطلاع‌رسانی هستند، اظهار کرد: کاهش آسیب‌های اجتماعی از جمله طلاق، اعتیاد در اولویت برنامه‌های سازمان تبلیغات اسلامی قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه کلمه نعمت سه بار در قرآن کریم استفاده شده است، گفت: اولین نعمتی که برای ما منت گذاشته شده است بحث نبوت است که خداوند متعال برای راهنمایی بشر پیامبر گرامی را برای تبلیغ و ترویج فرهنگ دینی فرستاده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل با بیان اینکه دومین نعمت الهی بر بندگان بحث امامت است، افزود: خداوند در سوره حجرات مهمترین و بزرگترین نعمت را هدایت بیان کرده و مربیان قرآنی باید هدایت‌گر مردم باشند.

ستوده با بیان اینکه مربیان قرآنی رسالت عظیمی بر عهده دارند، عنوان کرد: امروزه بحث طلاق باید به طور جدی بررسی و سعی و اهتمام در کاهش این آسیب اجتماعی مدنظر قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه در استان اردبیل آسیب‌های اجتماعی زیادی وجود دارد، تصریح کرد: طلاق، خشونت، حاشیه‌نشینی، اعتیاد به شدت جامعه ما را تهدید می‌کند و مربیان ما در این راستا باید در توانمندسازی نسل آینده اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل با تشکر و قدردانی از موسسه‌های قرآنی که در طول سال همکاری چشمگیری با تبلیغات اسلامی داشتند، تاکید کرد: یکی از دستاوردهای بزرگ قرآنی، ترتیل خوانی قرآن در سطح استان اردبیل است که برنامه‌ریزی‌های مهمی در این زمینه انجام شده است.

ستوده با اشاره به اینکه امسال چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن می گیریم ، افزود: باید کارکردهای قرآنی در این زمینه افزایش یافته تا شاهد رشد و شکوفایی برنامه‌ریزی‌ها در این زمینه باشیم.

 

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 115934 -1 -1

مدیر کل
ریاست سازمان
حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله)
حضرت امام خمینی (ره)
مصاحبه عمومي
سخنرانيها
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse