مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۹ سه شنبه ۱ مهر -اِثَّلاثا ٤ صفر ١٤٤٢ - Tuesday September 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  526   بازدید    تاریخ درج مطلب  2/1/1397    
 
 
مدیرجهاد کشاورزی گرمی:خرید گندم از طریق سامانه جامع «پهنه‌بندی» انجام می‌شود

مدیر جهادکشاورزی شهرستان گرمی گفت: خرید گندم از طریق سامانه «پهنه‌بندی» صورت گرفته و گندم‌کاران باید در این سامانه ثبت نام کنند.

 عظیم احمدی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد : امسال 70 هزار هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان به زیر کشت گندم رفته و سطح زیر کشت جو 10 هزار هکتار و 7 هزار هکتار را نیز حبوبات شامل می‌شود.

وی افزود: علی رغم اینکه در سال جاری نسبت به سال گذشته میزان بازندگی کم بوده و از طرف دیگر از پراکنش مناسبی نیز برخوردار نبوده است با این وجود پیش بینی می‌شود که در سالجاری 70 هزار تن گندم از مزارع این شهرستان برداشت شود.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان گرمی درخصوص مراکز خرید گندم توصیح داد: در سطح شهرستان 4 مرکز خرید گندم در نقاط مختلف شهرستان فعال است و کشاورزان بدون هیچ گونه نگرانی می‌توانند محصولات تولیدی خود را به این مراکز تحویل دهند.

احمدی درخصوص نحوه خرید گندم از زارعین افزود: خرید گندم از تولید کنندگان از طریق سامانه پهنه‌بندی صورت می‌گیرد به همین دلیل گندم از کشاورزانی خریداری خواهد شد که در سامانه خرید ثبت نام نموده‌اند.

وی یادآور شد: توصیه ما به آن دسته از بهره‌بردارانی که به هنگام برداشت محصول در مزارع خود حضور دارند این است که سریعا ً با مراجعه به مدیریت جهاد کشاورزی و مراکز خدمات جهاد کشاورزی تابعه نسبت به ثبت نام در سامانه پهنه‌بندی خرید گندم اقدام نمایند تا مشکلی در خرید گندم آنان پیش نیاید. 

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 115726 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse