مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۹ دوشنبه ۷ مهر -اِلأِثنين ١٠ صفر ١٤٤٢ - Monday September 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  578   بازدید    تاریخ درج مطلب  2/1/1397    
 
 
رئیس تبلیغات اسلامی گرمی:آمریکا بزرگترین ناقض حقوق بشر در جهان است

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گرمی گفت: آمریکا بزرگترین ناقض حقوق بشر در جهان بوده و حقوق بشر آمریکائی، دستاویزی برای سلطه این کشور بر سرنوشت ملتها است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبیغات اسلامی اردبیل، حجت‌الاسلام بهاری طی سخنانی در مراسم افتتاحیه، طرح جوانه های صالحین شهرستان گرمی اظهار داشت: جنایات آمریکا علیه بشریت به وسعت تاریخ است و ده ها سال است که به صورت آشکار و نهان سیاست های خصمانه و سلطه جویانه در برابر ایران را در پیش گرفته و می توان گفت از زمان کشف این قاره شوم هیچ قومی از جنایاتش در امان نمانده است.

وی افزود: به فرموده مقام معظم رهبری اگر کسی بخواهد جنایات آمریکا را بنویسد، یقینا یک کتاب قطور خواهد شد.

بهاری تصریح کرد: آمریکایی ها جنایت و حمایت از تروریسم را در هر زمانی که فرصت یافته اند علیه ایران صورت داده اند که شاید ناگوارترین و دلخراش ترین حادثه تیر ماه مربوط به بمب گذاری در دفتر حزب جمهوری اسلامی است که یکی از پاک ترین یاران امام(ره) از ایشان جدا و به شهادت می رسد.

وی خاطر نشان کرد:هجمه‌های حقوق بشری غربی‌ها و در راس آن ها آمریکای جنایتکار از ابتدای انقلاب اسلامی شروع شده و تا به حال نیز با انواع شیطنت ها و نقشه های خود شخصیت های برجسته سیاسی و مذهبی از جمله آیت الله بهشتی را نشانه گرفته و تعداد زیادی از این شخصیت ها را به شهادت رسانده اند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گرمی یادآور شد: مرور وقایع سالهای اول انقلاب و مهمترین آنها بمب گذاری ساختمان حزب جمهوری اسلامی به وضوح نشان دهنده نقض حقوق بشر توسط امریکا است.

بهاری گفت: کشوری که با حربه های نظامی گری، تبعیض نژادی، و رسانه ای، چپاول و غارتگری،ترور دانشمندان،کشتار وحشیانه مردم در یمن،افغانستان، پاکستان، عراق و فلسطین و ایجاد گروههای تروریست نظیر بوکوحرام، طالبان و داعش و اعمال تحریمهای ظالمانه علیه جمهوری اسلامی و حمایت از گروههای تکفیری، حمله عربستان سعودی به مردم مظلوم یمن و سایر کشورها، چالش های بسیاری را در کره زمین به وجود آورده، نمی تواند منادی توسعه دموکراسی و احقاق حقوق بشر باشد.

وی بیان کرد: این نمونه ها و ده ها مصداق دیگر حاکی از رویکرد ابزار آمریکا به خصوص در دوره دونالد ترامپ به مقوله حقوق بشر است. ابزاری که «ظاهر» آن حمایت از مردم جهان و در «باطن» تأمین کننده منافع کانون های قدرت در دولت آمریکاست.

عضو شورای فرهنگ عمومی شهرستان گرمی گفت: بزک کردن چهره دشمنی که هیچ گاه دشمنی اش را بر علیه ملت ایران کنار نگذاشته و از رفتارش پشیمان نشده است توسط چهره های سیاسی، خیانت به ملت، کشور، اسلام و خون شهدا است.

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 115718 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse