مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۹ دوشنبه ۳۱ شهريور -اِلأِثنين ٣ صفر ١٤٤٢ - Monday September 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  538   بازدید    تاریخ درج مطلب  1/1/1397    
 
 
همایش ملی گردشگری در خلخال برگزار می‌شود

معاون سرمایه‌گذاری اداره‌کل میراث فرهنگی استان اردبیل گفت: به منظور بهره‌گیری از ظرفیت سرمایه‌گذاران همایش ملی سرمایه گذاری و گردشگری در شهرستان خلخال طی مردادماه سال جاری برگزار خواهد شد.
ناصر محمودی عصر یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به نقش مهم معرفی جاذبه‌های گردشگری استان برای افزایش میزان گردشگران و مسافران و رونق صنعت گردشگری، اظهار کرد: به منظور معرفی توانمندی‌های استان اردبیل در حوزه‌های مختلف به خصوص ویژگی‌های سرمایه‌گذاری؛ برنامه‌های ویژه‌ای درنظر گرفته شده است.


وی افزود: به دنبال رایزنی و برنامه‌ریزی‌های انجام پذیرفته، همایش ملی سرمایه گذاری و گردشگری در شهرستان خلخال با هدف بهره‌گیری از ظرفیت سرمایه‌گذاران در مردادماه سال جاری برگزار خواهد شد.
معاون سرمایه‌گذاری اداره‌کل میراث فرهنگی استان اردبیل به برنامه‌های درنظر گرفته شده در این همایش اشاره کرد و توضیح داد: بهره‌گیری از ظرفیت مناسب سرمایه‌گذاران به صورت جدی مورد تأکید قرار خواهد گرفت تا با تعریف بسته‌های مناسب حمایتی، علاقه مندی سرمایه‌گذاران برای حضور در اردبیل و شروع طرح‌ها و ایده‌های خود افزایش یابد.
محمودی از اجرای پروژه‌های شاخص گردشگری در صورت معرفی توانمندی‌های موجود به سرمایه‌گذاران خبر داد و بیان کرد: با توجه به تدوین سند راهبردی که در حوزه سرمایه‌گذاری صنعت گردشگری انجام پدیرفته سیاست و اهداف سازمان توزیع مناسب مکانی گردشگران در محور "شمالی - جنوبی" اردبیل خواهد بود.
وی ادامه داد: شهرستان خلخال در جنوب استان اردبیل با بهره‌مندی از جاذبه‌های بکر طبیعی و تاریخی متعدد به عنوان یکی از دروازه‌های ورود گردشگران به استان اردبیل معرفی می‌شود و امیدواریم با معرفی هر چه مناسب توانمندی و قابلیت‌های منطقه، برنامه‌های سازمان در شهرستان خلخال را به خوبی پیش ببریم.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 115464 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse