مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۹ جمعه ۴ مهر -اِجُّمعَة ٧ صفر ١٤٤٢ - Friday September 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  540   بازدید    تاریخ درج مطلب  2/1/1397    
 
 
برداشت 160 هزار تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان از مزارع بیله‌سوار

فرماندار بیله‌سوار گفت: تاکنون 125 هزار تن گندم از کشاورزان شهرستان بیله‌سوار خریداری شده و پیش‌بینی می‌شود بیش از 160 هزار تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان از مزارع منطقه برداشت شود.
حسن قبادی در بازدید از برداشت گندم از مزارع شهرستان بیله‌سوار با اشاره به اینکه روند خرید گندم از کشاورزان افزایش یافته است، اظهار کرد: بیش از 67 هزار هکتار از اراضی شهرستان به کشت گندم دیم اختصاص یافته و حدود 10 هزار و 700 هکتار نیز به گندم آبی اختصاص یافته است.
وی افزود: از روز دوم خرداد امسال خرید گندم از کشاورزان شهرستان آغاز شده و پیش‌بینی می‌شود بیش از 160هزار تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان از مزارع منطقه برداشت شود.


فرماندار شهرستان بیله‌سوار بر اینکه امسال خرید گندم صرفاً از کشاورزانی انجام می‌شود که اطلاعات آن‌ها در سامانه جهادکشاورزی وجود دارد، تأکید کرد و گفت: کشاورزانی که اطلاعات آنها در سامانه خرید تضمینی گندم تکمیل نیستعملاً امکان پرداخت وجه به آنان ممکن نخواهد بود و کشاورزان باید نسبت به ثبت نام در این سامانه قبل از ارائه گندم به مراکز خرید اقدام نمایند.
وی با اشاره به اینکه خرید گندم در 12 مرکز خرید به صورت شبانه روزی ادامه دارد، اظهار کرد: روند بارگیری و حمل گندم کشاورزان توسط شرکت‌های مجری طرح انجام می‌شود و روند خرید در شهرستان مطلوب و روان است.
فرماندار بیله‌سوار بیان کرد: تاکنون 4 هزار تن محصول کلزا از کشاورزان شهرستان خریداری شده و مبلغ آن به کشاورزان پرداخت گردیده است.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 115450 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse