مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۹ دوشنبه ۷ مهر -اِلأِثنين ١٠ صفر ١٤٤٢ - Monday September 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  548   بازدید    تاریخ درج مطلب  1/1/1397    
 
 
شهرداری خلخال از اتاق شیشه‌ای مدیریت می‌شود
 

شهردار خلخال گفت: با راه‌اندازی سامانه ستاد شهرداری خلخال از اتاق شیشه‌ای مدیریت می‌شود و شفاف‌سازی یکی از مزیت‌های این اتاق به شمار می‌رود.

 فاطمه جوادی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با راه‌اندازی سامانه ستاد، فعالیت‌های عمرانی شهرداری در جهت شفاف‌سازی کارهای عمرانی شهری، در آینده گام بزرگی در اعتمادسازی شهروندان را به همراه خواهد داشت و از این طریق شهرداری خلخال از اتاق شیشه‌ای مدیریت می‌شود و شفاف‌سازی یکی از مزیت‌های این اتاق به شمار می‌رود.

وی با اشاره به اینکه اجرای پروژه‌های عمرانی در سطح شهر برمبنای نیاز شهروندان انجام می‌شود، گفت: شهرداری خلخال با توزیع عادلانه فعالیت‌های عمرانی خود سعی دارد خدمت‌رسانی در تمامی مناطق شهری را به صورت مساوی انجام دهد و بر همین اساس، به جهت تسریع در عبور و مرور شهروندان، خیابان سی‌متری قدس در اولویت اول عمرانی قرار دارد.

شهردار خلخال تصریح کرد: عملیات‌های عمرانی شهری براساس نیاز شهروندان و در راستای ارتقاء سطح زندگی شهروندان اجرا می‌شود که نیازمند صبر و حوصله شهروندان فهیم شهر خلخال است.

جوادی با بیان اینکه مطالعات انجام شده توسط کارشناسان حوزه شهری، با اولویت خواسته‌های شهروندان انجام می‌شود، افزود: مطالعات معضلات شهری توسط کارشناسان خبره انجام پذیرفته که با استانداردسازی و انجام زیرساخت‌های شهری بتوانیم از این طریق به  توسعه همه جانبه شهری دست یابیم و بی‌شک مشارکت شهروندان در اتمام این پروژه‌ها نقش اساسی دارد.

وی بیان داشت: با شروع فعالیت‌های عمرانی در سطح شهر، بی‌شک در ارتقاء سطح فرهنگی شهروندان نیز تاثیرگذار خواهد بود و در این راستا ضمن خدمت‌گذاری در حوزه خدمات شهری، رضایتمندی شهروندان را به دنبال دارد و این موضوع مهم‌ترین دستاورد شهرداری می‌باشد.

شهردار خلخال تاکید کرد: رضایتمندی شهروندان از مدیریت شهری، یکی از اولویت‌های خدمت‌گذاری این شهرداری محسوب می‌شود که با اجرای عملیات‌های عمرانی چهره شهر زیبا می‌شود و با وجود آرامش شهری می‌توان شهری با نشاط و اجتماعی را برای فرزندان این شهر محیا کرد.

جوادی اضافه کرد: بهسازی پارک ارم برای درآمد پایدار شهری با طرح توجیحی اقتصادی و تامین وسایل تفریحی کودکان در این پارک و شهید چمران خلخال در چند روز آینده به بهره‌برداری می‌رسد تا از این طریق اوقات فراغت کودکان با وسایل بازی استاندارد سپری شود و برهمین منظور، به زودی فاز اول شهربازی در پارک ائلرباغی نیز شروع می‌شود که تا اتمام این پروژه کارشناسان شهرداری نظارت دقیق به این موضوع خواهند داشت تا طبق برنامه‌ریزی زمانی به بهره‌برداری برسد.

وی گفت: با مساعد شدن هوا، خط‌کشی خیابان‌های سطح شهر با رنگ گرم آغاز می‌شود و نصب سرعت‌گیرهای استاندارد در محل‌ها و معابر مختلف شهری به اتمام رسیده و در همین راستا نصب علائم هشدار دهنده در ورودی‌های مدارس به خیابان‌های اصلی و تعبیه نیمکت در پارک بازنشستگان و سطل زباله در محل‌های پرتردد نیز در ماه‌های گذشته در سطح شهر انجام شده است.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 115432 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse