مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۹ جمعه ۴ مهر -اِجُّمعَة ٧ صفر ١٤٤٢ - Friday September 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  556   بازدید    تاریخ درج مطلب  2/1/1397    
 
 
فرماندار گرمی:غفلت از محورهای توسعه گرمی جبران‌ناپذیر است
 

فرماندار گرمی مغان گفت: کشاورزی، صنعت و گردشگری از محورهای اساسی توسعه شهرستان گرمی بوده و غفلت از هر کدام از این بخش‌ها جبران‌ناپذیر خواهد بود.

 ابراهیم امامی  در جلسه شورای اداری شهرستان گرمی با اشاره به محورهای توسعه شهرستان گرمی اظهار کرد: کشاورزی، صنعت و گردشگری از محورهای اساسی توسعه این شهرستان مرزی بوده و غفلت از هر کدام از این بخش‌ها جبران‌ناپذیر خواهد بود.

وی با بیان اینکه دستگاه‌ها در مناسبت‌های مختلف در کنار مردم قرار گیرند، تصریح کرد: باید با اقدامات متنوع و با برنامه‌های مختلف زمینه افزایش مشارکت مردم را در برنامه‌های مذهبی و فرهنگی فراهم کنیم.

رئیس شورای اداری گرمی مغان بیان کرد: جوانان و آینده سازان بیشتر از نسل گذشته به آرمان‌های حقیقی انقلاب پایبند هستند و قطعا در شرایط بحرانی خود را ثابت خواهند کرد و به همین منظور اعضای شورای اداری در مسائل فرهنگی با تمام توان وارد عمل شوند.

وی افزود: با برنامه ریزی‌های صورت گرفته از طرح‌های سرمایه گذاری که در حوزه صنعت، گردشگری و کشاورزی باشد به صورت همه جانبه حمایت خواهد شد.

فرمانده سپاه ناحیه گرمی نیز در این جلسه اظهار کرد: اقتدار ایران در منطقه باعث خشم کشورهای استکبار جهانی شده و به هر روش ممکن می‌خواهند به جبهه مقاومت فشار وارد کنند.

طاهر رحیمی اظهار کرد: برنامه‌های مختلف بخصوص مراسم 15 خرداد باید هرسال باشکوه‌تر از سال گذشته برگزار شود تا به همه دنیا نشان دهیم این انقلاب به راحتی به دست نیامده است.

وی با بیان اینکه پیش زمینه این اقتدار حمایت همه جانبه مردم از جبهه مقاومت اسلامی است، تصریح کرد: یکی از اولویت دستگاه‌های دولتی باید حمایت از کارمندان رزمنده باشد تا فرهنگ ایثار و شهادت همچنان زنده باشد.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 114960 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse