مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۵ مرداد -اِلأَربِعا ١٥ ذو الحجه ١٤٤١ - Wednesday August 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  638   بازدید    تاریخ درج مطلب  2/1/1397    
 
 
رئیس کمیته آموزش هیأت فوتبال اردبیل:کلاس مربیگری فوتبال درجه C بانوان در اردبیل برگزار می‌شود

رئیس کمیته آموزش هیأت فوتبال استان اردبیل گفت: در تیرماه سال جاری دوره مربیگری فوتبال درجه C و B برای آقایان و کلاس مربیگری درجه C برای بانوان برگزار خواهد شد.

سجاد پارسی، اظهار کرد: کلاس دانش‌افزایی فوتبال با حضور 35 نفر از مربیان استان اردبیل با مدرک درجه B آسیا روز گذشته در سالن کنفرانس مجموعه ورزشی رضازاده در دو نوبت صبح و عصر با مدرسی یکی از اساتید صاحب‌نام فوتبال استان و کشور، مرسل وقری‌مقدم برگزار شد.

وی افزود: همه مربیانی که دارای مدرک رسمی هستند از سوی فدراسیون موظف شدند به جهت تمدید اعتبار مدارک خود در این دوره‌ها حضور منظم و مستمری داشته باشند و غیبت مربیان در دوره‌های دانش‌افزایی باعث تعلیق مدارک مربیگری و بی‌اعتبار بودن مدارکشان خواهد بود.

رئیس کمیته آموزش هیأت فوتبال استان اردبیل با اشاره به اینکه در مرداد ماه سال جاری  دوره سطح یک فوتسال ایران در اردبیل برای آقایان برگزار خواهد شد، گفت: در تیرماه سال جاری نیز دوره مربیگری c و b ایران برای آقایان و c ایران برای بانوان برگزار می‌شود.

پارسی یادآور شد: با توجه به اینکه مدارک مربیان داری اعتبار و تاریخ انقضا مشخص شده است، در نظر داریم با برنامه‌ریزی منظم دوره دانش افزایی و توجیهی و دوره‌های مختلف آموزشی کاربردی  برای مربیان دارای مدرک رسمی در شهرهای مختلف استان داشته باشیم.

وی ادامه داد: به منظور توسعه فوتبال نیازمند ترویج مباحث آموزشی و برگزاری مستمر کلاس های دانش‌افزایی و ارتقای درجه هستیم و در این راستا با تعامل مناسبی که با فدارسیون فوتبال انجام خواهد شد، به دنبال تحقق هر چه مناسب این مهم خواهیم بود.

 

 

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 114838 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse