مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۹ سه شنبه ۱ مهر -اِثَّلاثا ٤ صفر ١٤٤٢ - Tuesday September 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  753   بازدید    تاریخ درج مطلب  2/1/1397    
 
 
اختصاص رتبه برتر به موزه باستان شناسی اردبیل

مسؤول موزه‌های استان اردبیل گفت: موزه باستان شناسی استان اردبیل به عنوان یکی از سه موزه برتر کشور انتخاب و از مسؤول آن تجلیل به عمل آمد.

 فردین عینی در جمع خبرنگاران اظهار کرد:موزه باستان شناسی استان اردبیل به عنوان یکی از سه موزه برتر کشور انتخاب و از مسؤول آن «امید یزدانی» تجلیل به عمل آمد.

وی گفت: این رتبه در پی ثبت و ساماندهی دو هزار قطعه شی و اموال تاریخی در سامانه اموال منقول تاریخی و فرهنگی سازمان میراث فرهنگی کشور به موزه باستان‌شناسی استان اختصاص یافت.

مسؤول موزه‌های استان اردبیل افزود: مستندسازی 892 سکه تاریخی و فرهنگی و آسیب شناسی 90 مورد از اشیا و اموال منقول فرهنگی و تاریخی و همچنین حفاظت و معرفی مناسب اشیا از دلایل انتخاب موزه باستان‌شناسی استان اردبیل به عنوان یکی از سه موزه برتر کشور است.

عینی تاکید کرد: تلاش مدیریت این موزه موجب شد تا وی به عنوان مدیر برتر و نمونه سال 97 در سطح کشور انتخاب و در حضور رئیس سازمان، معاونت‌ها، مدیرکل امور موزه‌ها، مدیرکل پایگاه جهانی و رئیس ایکوم مورد تقدیر قرار گرفت.

وی تصریح کرد: استان اردبیل به پاس سابقه تاریخی و فرهنگی چند هزار ساله، آثار متنوع  تاریخی دارد که گوشه‌ای از آن در موزه‌های این استان در معرض دید عموم است.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 114738 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse