مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۹ دوشنبه ۷ مهر -اِلأِثنين ١٠ صفر ١٤٤٢ - Monday September 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  572   بازدید    تاریخ درج مطلب  29/12/1396    
 
 
فرماندار بیله‌سوار:توسعه متوازن با استناد به روح قوانین میسر خواهد شد

فرماندار شهرستان بیله‌سوار گفت: حرکت در مسیر پیشرفت و توسعه با احترام به قوانین جاری کشور میسر خواهد شد.
حسن قبادی در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه مسئله «پمپاژ 8» جزء مسئله‌های اولویت‌دار شهرستان بیله‌سوار بوده و بایستی مسائل و مشکلات مربوط به آن با همکاری و هماهنگی مسئولان و کشاورزان و هیأت مدیره فعلی و اسبق حل شود، اظهار کرد: مشکل عدم تحویل علمک، بدهی به امور آب و مشکلات بانکی مهمترین مشکلات «پمپاژ 8» است که باید با همکاری هیأت مدیره و ادارات و کشاورزان تسریع و حل شود.
وی افزود: اعضای هیات مدیره نسبت به تحویل علمک از هیئت مدیره قبلی اقدام و نتیجه را به اداره تعاون روستایی جهت اقدام قانونی اعلام نمایند و به منظور حل مشکل بدهی شرکت‌های تعاونی اعم از بدهی آب بها، تسهیلات دریافتی و مشکلات متنابه، موضوع به ستاد تسهیل استان انعکاس شود تا از طریق استانداری تصمیمات لازم اتخاذ گردد.
قبادی همچنین با اشاره به اینکه یکی از راهکارهای توسعه شهرستان بیله‌سوار جذب سرمایه‌گذاران بخش خصوصی است، گفت: مسؤولان شهرستان آماده حمایت همه جانبه از سرمایه گذاران منطقه هستند تا منطقه به شکل مناسبی توسعه یابد.
فرماندار بیله‌سوار با اشاره به اینکه پیشرفت و توسعه در همه‌جای دنیا فقط با احترام به قانون و پس از آن عملکرد در چارچوب قوانین جاری میسر می‌شود، گفت: اگر در منطقه‌ای شاهد توسعه و رشد متوازن شدیم، این موضوع نشانگر برخورداری از نگاه فرهنگی به این مهم خواهد بود.
میرزا حسینی مدیرکل تعاون روستایی استان اردبیل نیز با اعلام اینکه پمپاژ و تأسیسات مورد نیاز رسماً به شرکت تحویل داده نشده است، عنوان کرد: بدهی بانکی «پمپاز 8» باید مورد بازنگری قرار گیرد و از امور آب مغان محاسبه حجمی آب را در نظر بگیرند.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 114595 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse