مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۹ پنج شنبه ۳ مهر -اِلخَميس ٦ صفر ١٤٤٢ - Thursday September 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  453   بازدید    تاریخ درج مطلب  29/12/1396    
 
 
فرماندار نمین:نهضت مبارزه همه‌جانبه با اعتیاد در اردبیل تشکیل شود

فرماندار نمین گفت: در راستای مقابله با گسترش مصرف مواد مخدر نیازمند تشکیل نهضت مبارزه همه جانبه برای ریشه‌کن کردن این بلای خانمان‌سوز هستیم.
عاطف ناصری، در جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان نمین با بیان این که باید نهضت مبارزه همه جانبه برای ریشه‌کن کردن معظل اعتیاد در استان تشکیل شود، اظهار کرد: نوع اعتیاد از نظر کمی و کیفی خطرات بسیار زیادی را برای جامعه به بار آورده که مقابله جدی با این معظل نیازمند تشکیل نهضتی فراگیر و ضربتی است.
وی با بیان اینکه افزایش آمارهای معتادان در سنوات گذشته حکایت از عدم موفقیت در مبارزه با این پدیده شوم اجتماعی را نشان داده است، افزود: مطالعات علمی راجع به این پدیده باید از دوران نوجوانی و با ساختار منظم و منطقی در جامعه باید انجام شود.
فرماندار نمین آگاهی‌دهی و روشنگری بدون تعارف و بی‌پرده را گام اول پیشگیری و مبارزه با اعتیاد دانست و افزود: مطالعات در زمینه علل اعتیاد باید منطبق با خصوصیات و ویژگی اشخاص در جامعه انجام بگیرد.
ناصری در ادامه بابیان اینکه در طی سال گذشته بالغ بر 12 هزار نفر در زمینه اعتیاد در شهرستان نمین آموزش دیدند، گفت: در زمینه ازدواج‌های زودهنگام نیز باید همین برنامه با قدرت پیگیری و اجرا شود.
وی اظهار داشت: باید برنامه‌های اجتماعی مبارزه با مواد مخدر را به گونه‌ای پیش ببریم تا دانش‌آموزان و دانشجویان در کانون مطالعات قرار گرفته و حساسیت خانواده‌ها نیز در این راستا دوچندان شود.
رئیس شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان نمین در ادامه از همه ادارات و نهادهای دارای مسؤولیت اجتماعی خواست مطالعات فردی و اجتماعی در زمینه اعتیاد را در برنامه خود قرار داده و برای آن منابع مالی در نظر بگیرند.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 114582 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse