مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۹ شنبه ۲۹ شهريور -اِسَّبِت ١ صفر ١٤٤٢ - Saturday September 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  579   بازدید    تاریخ درج مطلب  29/12/1396    
 
 
فرماندار کوثر:بودجه‌ فرهنگی مبارزه با اعتیاد افزایش یابد

فرماندار کوثر گفت: 50 درصد آسیب‌های اجتماعی از اعتیاد شروع شده و نیازمند افزایش بودجه فرهنگی و آموزشی برای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی به مانند اعتیاد هستیم.
وحید کنعانی در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر با تأکید بر پیگیری ایجاد کمپ از طریق بهزیستی کوثر، اظهار کرد: اعتیاد ضربه زننده به بنیان‌های اساسی خانواده و جامعه بوده چرا که تا 50 درصد آسیب‌های اجتماعی از اعتیاد شروع می‌شود.
وی افزود: از اول امسال 500 گرم انواع مواد مخدر در 20 مورد عملیات صورت گرفته و کشف شده است.
فرماندار کوثر از افزایش کشفیات نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و افزود: در 12 مرحله عمیلات نیروی انتظامی شهرستان 20 نفر دستگیر شده و تعداد 7 دستگاه خودرو از سوداگران مواد مخدر توقیف گردیده است.
کنعانی بر افزایش و در مواردی برقراری بودجه مجزا برای دستگاه‌های فرهنگی از سوی مسؤولان استانی تأکید کرد و افزود: برای سند چشم انداز (تا آخر سال 99) در حوزه پیشگیری 6 تیم اجتماع‌محور شهری برای گیوی در نظر گرفته شده بود که این امر محقق و راه‌اندازی شده است.
رئیس شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان کوثر در پایان با اشاره بر فعال بودن یک انجمن پیشگیری از ترک اعتیاد در کوثر، گفت: به دنبال تأسیس و راه‌اندازی یک انجمن حمایت از ترک اعتیاد دیگر در آینده نزدیک برای شهرستان هستیم.
در ادامه بهنام بهشتی؛ دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اردبیل نیز گفت: طبق منویات رهبری باید هر دستگاه برای عوامل خود در حوزه پیشگیری طرح و برنامه ریزی داشته و همه برنامه‌ها به نحو احسن عملی و اجرا گردد.
وی با اشاره به برنامه ریزی دقیق بر حسب مخاطب (گروه هدف) و زمان اجرای آن افزود: در برنامه ریزی‌ها 4 جامعه مدرسه، محله، منزل و مسجد باید مدنظر باشد.
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر اردبیل در پایان از حمایت کامل مادی و معنوی از پایان نامه‌های تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد و دکتری) این دبیرخانه خبر داد و تصریح کرد: برای پایان نامه‌های کارشناسی ارشد و دکتری در زمینه‌های پیشگیری، درمان و توسعه مشارکت‌های مردمی به ترتیب تا سقف 2 میلیون و 4 میلیون تومان درنظر گرفته شده است.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 114568 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse