مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۹ جمعه ۱۷ مرداد -اِجُّمعَة ١٧ ذو الحجه ١٤٤١ - Friday August 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  500   بازدید    تاریخ درج مطلب  29/12/1396    
 
 
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی:جرایم کارفرمایان خوش‌حساب بخشوده می‌شود

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: جرایم کارفرمایان خوش‌حساب بخشوده خواهد شد و اصل حق بیمه آنها تقسیط خواهد شد تا باری از دوش این افراد برداشته شود.
سیدتقی نوربخش امشب در جریان سفر به استان اردبیل در دیدار با امام جمعه اردبیل، اظهار کرد:جرایم کارفرمایان خوش‌حساب بخشوده خواهد شد و اصل حق بیمه آنها تقسیط خواهد شد تا باری از دوش این افراد برداشته شود.
وی گفت: در راستای حمایت از افراد بیمه شده و کارفرمایان بسته‌های ویژه‌ای تدارک دیده شده است که در این راستا هر واحد اقتصادی که از یک فرد تحصیل‌کرده در مجموعه خود استفاده کند حق بیمه آن فرد به مدت ۲ سال بر عهده دولت خواهد بود.
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی تصریح کرد: از ابتدای دولت یازدهم تاکنون ۱۰۵ درصد مستمری افراد تحت پوشش افزایش یافته است که این میزان در سال‌های قبل از آن مقدار کمتری بود.
نوربخش تاکید کرد: بیش از ۴۰ میلیون نفر در سطح کشور تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی قرار دارند که حدود ۵۰ درصد جمعیت کشور را شامل می‌شود.
وی اضافه کرد: وظیفه ما تامین امنیت اجتماعی در سطح جامعه است و در این زمینه ما سعی کرده‌ایم تا از حاشیه‌های بسیاری در این سازمان دوری کنیم تا به این هدف مقدس برسیم.
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی بیان داشت: بودجه سازمان تامین اجتماعی در سال ۹۷ بیش از ۱۰۰ هزار میلیارد تومان است که حدود ۲۴ درصد بودجه کل کشور را شامل می‌شود و ما در این سازمان به صورت ماهیانه بیش از ۶ هزار میلیارد ریال برای افراد تحت پوشش این مجموعه مستمری پرداخت می‌کنیم.
وی افزود: ریالی از هزینه‌های این مجموعه از بودجه دولتی تامین نمی‌شود و وظیفه ما این است که بدون اینکه هزینه‌ای بر دولت تحمیل کنیم بتوانیم بخشی از نیازهای عمومی مردم را تامین کنیم.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 114527 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse