مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۹ يکشنبه ۶ مهر -اِلأَحَّد ٩ صفر ١٤٤٢ - Sunday September 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  541   بازدید    تاریخ درج مطلب  29/12/1396    
 
 
لزوم افزایش کادر درمانی و تکمیل چارت اداری تأمین اجتماعی گرمی

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل بر لزوم افزایش کادر درمانی و تکمیل چارت اداری تأمین اجتماعی شهرستان گرمی مغان تأکید کرد.
سیدحمایت میرزاده در حاشیه دیدار با مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در شهرستان گرمی مغان اظهار کرد: برای دو شیفته شدن درمانگاه به 15 نفر کادر درمانی نیاز بوده و برای تکمیل چارت اداری تأمین اجتماعی نیز بیش از 6 نفر نیروی کار مورد نیاز است و باید این چارت‌های تشکیل یافته تکمیل شوند.
وی با تقدیر از بازدید شبانه مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از وضعیت شهرستان‌های گرمی و مشگین شهر، افزود: رفع دغدغه‌های مرتبط با تأمین اجتماعی در بخش افزایش بیمه شدگان، توسعه فضای درمانی و ایجاد واحد اقماری تأمین اجتماعی در موران و ارتقای شعبه انگوت از جمله خواسته‌های ما از مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی است.
میرزاده اضافه کرد: احداث یک ساختمان جدید جهت ادغام درمانگام و آزمایشگاه که اکنون در ساختمان‌های مجزا قرار دارند و همچنین توسعه تجهیزات درمانی و تبدیل درمانگاه به کلینیک تخصصی از موارد مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد.
میرزاده با بیان اینکه شهرستان گرمی مغان در طول 4 دهه انقلاب مظلوم واقع شده است، تصریح کرد: اگر در طول این 40 سال، 40 مسئول ارشد کشوری در این شهرستان حضور یافته و از نزدیک مشکلات مردم را می‌دیدند، قطعا هرکدام با یک کار بزرگ زمینه رشد و شکوفایی را فراهم می‌کردند.
وی با بیان اینکه 38 درصد از جعیت این شهرستان تحت پوشش تأمین اجتماعی هستند، افزود: ما اکنون در این شهرستان 11 هزار و 146 نفر بیمه شده داریم که با افراد تبعه خود جمعیت بیش از 30 هزار نفری را شامل می‌شود و با احتساب بازنشستگان حجم عظیمی از جمعیت مردم منطقه تحت پوشش تأمین اجتماعی هستند که باید مورد توجه قرار گیرند.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 114525 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 




 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse