مسئولان در بخش های گوناگون، نوآوری، خلاقیت و ابتکار در روشها را وظیفه خود بدانند -رهبر معظم انقلاب   
۱۳۹۹ پنج شنبه ۳ مهر -اِلخَميس ٦ صفر ١٤٤٢ - Thursday September 2020
نقشه وب سایت   تماس با ما  جستجو در وب سایت  ورود به صفحه اصلی
  بازدید ها :  465   بازدید    تاریخ درج مطلب  29/12/1396    
 
 
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نمین:اتاق فکر کشاورزان از جنبه تشریفاتی و اداری بودن خارج شود

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نمین گفت: جلسات اتاق فکر کشاورزان باید به صورت منظم و مستمر برگزار شده و از حالت تشریفاتی و اداری بودن خارج شود تا به سمت و سوی تولید ایده‌های نو و خلاقانه و برطرف‌سازی مشکلات حرکت کرد.
محمد حسنی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: تشکیل اتاق فکر کشاورزی برای برطرف‌سازی مشکلات کشاورزان لازم بوده تا با تصمیم‌گیری هر چه مناسب نسبت به حل موانع و کمبودهای کشاورزان اقدام کرده تا فکرهای اساسی و ایده‌های مناسب عملیاتی ارائه شود.
وی افزود: جلسات اتاق فکر باید به صورت منظم و مستمر برگزار شده و از حالت تشریفاتی و اداری بودن خارج شود تا به سمت و سوی تولید ایده‌های نو و خلاقانه کاربردی به منظور دستیابی به اهداف و سیاستگذاری‌های سازمان جهاد کشاورزی و تولید محصولات بیشتر، توسعه مکانیزاسیون کشاورزی و اصلاح آبیاری حرکت کرد.


مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نمین تصریح کرد: کمیته‌های آب، کشاورزی، آبزیان، طیور، صنایع تبدیلی و تکمیلی از جمله کمیته‌هایی هستند که در اتاق فکر تشکیل شده و با حضور کارشناسان سازمان جهاد کشاورزی، اساتید این حوزه و فعالان بخش کشاورزی و دامپروری به جمع‌بندی و تصمیمات سازنده دست خواهند یافت.
حسنی یادآور شد: صاحبان فکر و اندیشه و افراد دارای ایده در توجه به کمبودهای بخش کشاورزی می‌توانند نقش تأثیرگذار و تصحیح‌کننده خود را ایفا کنند و با سهیم دانستن این قشر می‌توان برنامه‌های عملیاتی مدنظر را پیاده‌سازی کرد.
وی ادامه داد: با حضور مؤثر بخش خصوصی در اتاق‌های فکر کشاورزی پنجره جدیدی برای بیان مشکلات و راهکارهای عملیاتی آن و ارتباط مستمر و نزدیک با کارشناسان و مسؤولان جهاد کشاورزی باز خواهد شد و باید از این ظرفیت به شکل مطلوبی بهره برد.

 

اين مقاله تا چه اندازه براي شما مفيد بوده است؟

 12345 
ضعيفعالي
توضیحات شما . (اختياري)

ميانگين آرا :0.0 از 5 امتياز است.


12345
0 : تعداد کل آرا ارسال شده
-1 114369 -1 -1

اردبيل
بيله سوار
پارس آباد
خلخال
كوثر
گرمي
مشكين شهر
نمين
نير
  
 
ارسال به دوستان


در صورتی که مایلید دوستان شما نیز از این مطلب استفاده کنند , کافیست نام و آدرس ایمیل خود و دوست خود  را وارد نموده تا این مطلب به دوستتان ارسال شود.
 
 
صفحه اصلی | اخبار و رویداد ها | مجموعه مطالب | اردبیل شناسی | صدرا | مسابقات | تماس با ما
Copyright 2009 Tebyan Branch Of Ardebil Province. All rights reserved.
Web Design : WebHouse